ČZ 125/476 (1974)

Vlastník O.N.E.
Vloženo 15.7.2018
Aktualizováno 2.9.2019

Vývozní kráska ze Spojených Států Amerických ?
Chtěl jsem si vyzkoušet z tepla vyhřáté dilny s pívem v ruce objednat motocykl české vyroby z USA.A povedlo se,číza byla v zimě doma

Motorka koupena od pán v USA

První dojmy - Jízda dobrá ale ten uchylnej posed,člověk si připadá jak kdyby řídil teru ale je to v tipný :-)

Motorka objednaná a zaplacená někdy na podzim,někdy koncem zimy dorazila
Koupil jsem novou baterku benzín olej,šlapnul a jel.Jediné co mě mrzí tak že někdo ukradnul cestou blikače Lucas a nebo je sundali aby se to lépe vešlo do kontejneru.
Najeto má 560mil a já tomu normálně asi věřím,nesjeté pneu barum Gotwaldov,šroubky a tryska na karburátoru neošahané jakoby byli teď nově koupené a plno dalších drobností.Má to odřený blatník a nabourané světlo Aprilia a bylo to obráceně přední kolo asi důvod odření světla a blatníku Někde jsem četl že si je Amíci montovali doma sami.Tak třeba chyba v překladu jako Ikea
Jinak je to klasická "harlejka" rok 1974,světlo Aprilia přední,Lucas zadní,odrazky Lucas,celokryt řetězu,blikače lukas,typické řidítka,tacho v mílích,černě lakované kartery motoru .
Je to moc pěkná a zajímavá motorka ikdyž plno lidí si jí ani nevšimne v záplavě páráku a kyvaček...

krokoš
krokoš napsal 05.10.19 v 20:53 10b.

Jéj, ja som mal takú istú ale 175 477.01 žltú , bez čerpadla. Kúpil som si ju novú v roku pána 1977 za 7 400 Kčs, ktoré som si zarobil na brigáde v JAS Snina, vyrábali sa tam topánky. Jediný stroj zatiaľ, ktorý som si kúpil ako nový a po týždni som spadol a zlomil si ruku. Máš krásne tie motorky aj tie 90 -tky. Držím palce.

Jenisatko
Jenisatko napsal 23.09.18 v 19:35 10b.

Super stav. Výborně dochovaná a tomu nájezdu bych věřil.

JawaFanatik
JawaFanatik napsal 28.07.18 v 08:58 10b.

Ahoj , na kolik tě vyšla s dovozem prozradiš?

tomcruise77
tomcruise77 napsal 22.07.18 v 10:04 10b.

dobrá investice, vypadá to na origo stav, prostě poklad

p.epanica
p.epanica napsal 17.07.18 v 18:49 10b.