Moto Guzzi Sport 1200 (2007)

Vlastník alterego
Vloženo 9.7.2018
Aktualizováno 11.1.2023

zvýšení řidítek a nový potah sedla:

Vloženo: 20.08.2018, Uskutečněno: 08.08.2018, Stav tachometru: 42800 km, Zhlédnuto: 76x

Měl jsem malé výročí a tak jsem si řekl, že udělám radost mé Guzzině a tím pádem i sobě... . Nadělil jsem jí proto adaptér na zvýšení řidítek o 5 cm, abych se nemusel tak moc natahovat a tisknout jí na nádrž svůj břich a pak také nový potah sedla. Bylo mi líto, jelikož často jezdím ve dvou, že nemohu používat krovku na zadní sedlo, která ji tak sluší. Někde na netu jsem zahlédl potah na MG 1200 Sport v barevném provedení jako by tam ta krovka byla a...bylo. Sehnal jsem , že to nabízí firma v Polsku a jelikož už jsem několikrát s Poláky dělal byznys a vždy jsem byl nadmíru spokojený, šel jsem do toho. Za 10 dní od objednání to bylo doma, místní čalouník to umístil na sedlo a bylo. Mám z toho velkou radost, mě osobně se to moc líbí i za cenu toho, že musím dávat pozor na ušpinění bílé. Jinak potah je kvalitní a kvalitně ušitý(potvrdil to čalouník co mi to dával na sedlo). Co se týká adaptéru na řidítka, jsem max spokojený, 5 cm dělá divy a nemusel jsem nic nastavovat ani vyměňovat(kabely,hadice). V Moto Guzzi s tím asi trochu počítali . Když už jsem byl v tom vylepšování, dopřál jsem guzzle i velký servis včetně řemenu alternátoru všech svíček a samozřejmě, nečekal jsem ani nic jiného..., výměnu ložiska v kyvné vidlici. Kyvka je Guzzí nemoc. Málokdo to kontroluje a o mazání tím pádem ani nemluvím, jedno ložisko OK a druhé KO. Zase to tedy padlo na mne... . Nevadí, hotovo, uděláno a zase bude notnou chvíli klid. Je krásná,tedy pro mne ještě krásnější a jede tak, že je to opravdu na úsměv od ucha k uchu . Nelituji, že jsem se vrátil ...

Drobek64 (0) napsal 20.03.2020 v 22:01

ty ITALKY mají stejně úplně jedinečný styl

staroch30 (1) napsal 12.11.2018 v 10:09

Tak to vypadá luxusně!!! Krásná motorka. Ten kotouč vpředu a to sedlo dávají pocit dravosti... Ať je furt kolama dolů.

kubrt11 (3) napsal 02.09.2018 v 00:37

...jako nová!Hele je už zase září!!!

Jenniks (7) napsal 29.08.2018 v 21:48

Potah vypadá dost dobře! Nepotřeboval by i batůžek (kvůli sladění) novou koženou bundičku??

Tygrik75 (32) napsal 21.08.2018 v 09:26

Ahoj,

pěkné, pěkné a chytré řešení. Nemáš odkaz na ten potah? Také řeším to nandavání a sundavání. Ještě kdyby dělali verzi s červeným pruhem na předním sedadle. Mám MG v červeno bílé.

Řidítka mám také zvýšená a je to super.

lopata75 (111) napsal 20.08.2018 v 19:32

Moc hezká 👍

• Trochu péče

Počasí se mi dnes moc nelíbilo a tak jsem věnoval trochu času kontrole technického stavu guzziny, vyleštění jejich svodů a konečně namontování zadního "lízátka". Po letošním lakování ráfků kol by to mohlo, co se týká úpr

Typ: Údržba
    Vloženo: 28.05.2022
    Uskutečněno: 28.05.2022
  • předsezónní příprava

Tak holka dostala konečně nový homologovaný, a z mého pohledu i elegantní, laďáček od MISTRAL a vzhledem k tomu, že v téhle zemičce je cca 7 měsíců v roce zima...tak i vyhřívané hefty . Samozřejmě proběhl velký servis u

Vloženo: 06.07.2021
    Uskutečněno: 01.06.2021
  • Nové pneu

Tak konečně došlo na změnu, Metzeler Roadtec Z6 šly dolů...přední sjetá a zadní sice ještě maso bylo ale... oskákaná a s ploškou(jezdím hodně ve dvou a jsem tzv. asfaltomrdal... :-D ). Tyhle gumy jsem už koupil na motorc

Typ: Údržba
    Vloženo: 07.04.2020