Moto Guzzi Sport 1200 (2007)

Vlastník alterego
Vloženo 9.7.2018
Aktualizováno 11.1.2023

Vloženo: 07.04.2020, Uskutečněno: 07.04.2020, Stav tachometru: 49000 km, Zhlédnuto: 32x

Tak konečně došlo na změnu, Metzeler Roadtec Z6 šly dolů...přední sjetá a zadní sice ještě maso bylo ale... oskákaná a s ploškou(jezdím hodně ve dvou a jsem tzv. asfaltomrdal... ). Tyhle gumy jsem už koupil na motorce na začátku roku 2018 a byly skoro nové...cca 3000 km + 9000 km mých. Ke konci jejich života jsem byl rád, že se jich zbavím... Koupil jsem mé favoritky...Pirelli Angel GT. Měl jsem je již na předchozí Brevě 1100 a byl jsem s nimi moc spokojený jak za sucha tak i za deště. Rozhodně neměly sklon k těm patvarům jako Metzelery po určitých kilometrech.

• Trochu péče

Počasí se mi dnes moc nelíbilo a tak jsem věnoval trochu času kontrole technického stavu guzziny, vyleštění jejich svodů a konečně namontování zadního "lízátka". Po letošním lakování ráfků kol by to mohlo, co se týká úpr

Typ: Údržba
    Vloženo: 28.05.2022
    Uskutečněno: 28.05.2022
  • předsezónní příprava

Tak holka dostala konečně nový homologovaný, a z mého pohledu i elegantní, laďáček od MISTRAL a vzhledem k tomu, že v téhle zemičce je cca 7 měsíců v roce zima...tak i vyhřívané hefty . Samozřejmě proběhl velký servis u

Vloženo: 06.07.2021
    Uskutečněno: 01.06.2021
  • zvýšení řidítek a nový potah sedla:

Měl jsem malé výročí a tak jsem si řekl, že udělám radost mé Guzzině a tím pádem i sobě... :-D . Nadělil jsem jí proto adaptér na zvýšení řidítek o 5 cm, abych se nemusel tak moc natahovat a tisknout jí na nádrž svůj bři

Typ: Údržba
    Vloženo: 20.08.2018