BMW R 45 (1981)

Vlastník MilanJW
Vloženo 2.6.2018
Aktualizováno 2.6.2018

Můj první čtyřtakt, boxer, bavorák. Na první pohled mi padla do oka, je to něco jiného, než všechny ostatní stroje.

První dojmy - První dojem byl úžasný, na její stáří je řízení opravdu přesné, rám se nijak nekroutí, podvozek je krásně pohodlný. Do ruky jsem ji chvilku dostával, protože má necelých 200 kg a na takovou hmotu jsem předtím nebyl zvyklý. Ale po chvíli seznamování se ta váha rozplyne a během jízdy si na ni ani nevzpomenete.

Motorku bych doporučil pro - Motorka se dá doporučit lidem, kteří nehledají trhače asfaltu, ale pohodové svezení. Myslím si, že i přes nižší výkon je vhodná na cestování. Motor má perfektní průběh kroutícího momentu a podvozek dovolí svezení i na horších cestách.

Doplňky na motorce - Po zakoupení mašiny jsem investoval do originálních kufrů a padacích rámů.

Chtěl jsem jednoduchou motorku, na které si údržbu zvládnu sám. Líbí se mi taky její pověst spolehlivého stroje. Viděl jsem i pár fotek s kuframa a věděl jsem, že to bude vhodný začátek na nějaké pokusy s ježděním na delší vzdálenosti. Jinak je motorka už skoro veterán a to se mi na ní taky moc líbilo.

Hashish
Hashish napsal 09.06.18 v 10:17 10b.

Pěkný motocykl

p.epanica
p.epanica napsal 03.06.18 v 12:29 10b.

...

lonza
lonza napsal 03.06.18 v 09:58 10b.

Hezká mašinka,ať slouží