BMW R 45 (1979)

Vlastník Dajnosaur
Vloženo 22.2.2016
Aktualizováno 2.8.2017

doma už jen sedím v helmě, koukám z okna a přivolávám léto...

První dojmy - proste klasika z 80s :) hned jak jsem objel blok, tak me naskocil úsměv a ten zvuk... proste boxer

Tenhle stroj jsem měl vyhlídnutý už delší dobu.. byla to láska na první pohled.
Původně byl plán, že půjde na přestavbu na cafe racer ale když jsem ji viděl na živo, v jakém je super stavu, tak to vypadá, že ji nechám tak jak je :)))
Momentálně ji čeká technická a generálka takže se teprve uvidí jestli to není průšvih ale na oko vypadá velmi dobře, tak doufejme

23.9.2016

takže..
motorka po výměně náplní, vše šlape jak má ale z levého výfuku jde stále černý dým (šteluju karburatory jak divej ale bohužel dým stále neustupuje)

hlavy dolů, přelisování vodítek ... při té příležitosti jsem se nakonec odhodlal k menším estetickým úpravám takže jdou dolu budíky, řidítka a koncovky výfuků.

vše je již složený a zdá se že by to mohlo šlapat... bohužel se tak ale neděje a pro změnu začíná zlobit elektrika která je bohužel v tristním stavu a motorka nestartuje...
Plán byl takový, že elektrika se stejně musí natahat od nuly ale sezóna je již u konce a odkládal jsem to na zimu.

zima bude dlouhá takže v plánu je dodělat především elektriku abych se nemusel bát, že mě to shoří pod zadkem a rád bych se pustil od zadní stavby

3.5.2017

tak je po zimě motorka ještě není úplně v cajku, hotová zadní stavba, čeká se na dodělání elektriky a můžem do ulic O

ubdate 2.7.2017

motorka postavena ale velké nadšení netrvá dlouho.. po ujetí 2 km motorka chcípá a už nenaskočí.

svíčky - nezabralo
čistění karburátorů - nezabralo
seřízení předstihu - nezabralo

údajně je spálená hlava na levém válci.
takže vše k nástrojařům a objednáno komplet těsnění a uvidíme.
jako další postup už zbývá jen výměna cívek :/

radekdiver
radekdiver napsal 10.01.17 v 13:46 10b.

Srdcovka

Crawly
Crawly napsal 26.09.16 v 15:31 10b.

Nadšení z boxera... to dobře znám! Oprav se neboj ... pár drátů a bude zase nesmrtelnej.

abbany
abbany napsal 29.02.16 v 14:13 10b.

Je krásná i v originálu, ale pokud máš v žilách caffe, tak i caffáč z toho bude pjeknej.

Steve-Honda
Steve-Honda napsal 28.02.16 v 08:31 10b.

V tomto origo stavu nadělá daleko víc parády než sebelepší kofík. Zachovat, čistit, leštit, mazlit a taky jezdit !

p.epanica
p.epanica napsal 22.02.16 v 18:29 10b.

Ať dobře slouží ...