Honda CB 250 (2000)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

Rollinman
Rollinman napsal 16.07.20 v 20:05

Kalep: Taky mám made in Spain. Tak aspoň vím kam pro díly. Ovšem tahle motorka žádné díly nepotřebuje. Mám na ní 58.000km z toho 5 jsem najel já. 1 výměna oleje a asi 3x namazaný řetěz, jinak není co udržovat.
Ty kufry bych taky bral. Ty máš aspoň padací rám, to je pěkný kousek. Třeba je maj ještě pražští policajti někde ve skladu..
Já jí používám na sváteční projížďky a jednou ročně na vandr s kamarády a na to mi stačí bohatě, ani mi neujedou a že maj stroje o dost silnější.. každýmu se líbí.

Kalep
Kalep napsal 16.07.20 v 12:53

...jeste foto,

Kalep
Kalep napsal 16.07.20 v 12:49

Tuhle motorku mam taky, dotahl jsem si ji ze Spanelska kde jsem ji pouzival jako daily vozidlo do prace, Honda-Montesa protože, kdo to nevi, tak Montesa tuto Hondu licencne vyráběla primo ve Spanelsku, a to prave pro Evropsky trh.

Takze jestli ji někdo chcete sehnat nechte si ji primo dovezt prave odtud, jezdi jich tam mraky...… a vyznacuji se neuvěřitelnou spolehlivosti, sam mam na ni najeto kolem 30.000 km bez jakéhokoliv problemu jen za cenu bezne udrzby, pomoci bezneho vybaveni, kterou zvladnete doslova na chodniku. ND se daji sehnat v evropských cenách, prave proto, ze většina dilu byla rovněž vyrabena ve SP.

Takze jestli potrebujete spolehlivou motorku na kazdodenni jezdeni, muzu tuto vrele doporucit.

Hrozne rad bych sehnal ty policejni nosice na kufry/visilacku. Nevite nahodou kdo byl vyrobcem?

Rollinman
Rollinman napsal 14.02.20 v 10:35

Jo, k tá vzpomínané účasti policejní CB250 na zasedání MF v roce 2000 tady mám historický snímek:

golfVII
golfVII napsal 14.02.20 v 07:16 10b.

Ahoj, sice starší téma ale nedá mi to - já i pamatuju kde se u tý Policie vzaly. To bylo v roce 2000 když se hlídalo zasedání mezinárodního měnovýho fondu, a bylo třeba někam fofrem doprovodit nějaký důležitější auto nebo něco podobnýho, tak aby ta naše policie měla něco trošku reprezentativnějšího než dosavadní moto park skládající se z otlučenejch dosluhujících Jaw... tenkrát jsme na ty Hondy koukali jak na zjevení, každej jsme se na ní chtěli svízt

tomcruise77
tomcruise77 napsal 17.09.19 v 06:54 10b.

Pav7
Pav7 napsal 18.05.19 v 20:14

Dobrej stroj...já jsem teď mou CB 250 doplnil na přední vidlici měchama z Jawy 640 pro lepší ochranu před prachem - a podle mě to i líp vypadá..a dal jsem trochu větší trysky kvůli teď dodávanému lihobenzínu.. z původních 110-35 na 115-38...

AlešT.
AlešT. napsal 12.08.18 v 14:27

Tuhle motorku celkem dobře znám, protože právě z ní Číňan okopíroval motor pro mojí Jawu 250 Travel. Mám rád tyhle lehké a jednoduché stroje.
Při čtení Tvých zkušeností mi tedy přišlo, jako bych to psal já sám.
Poklidná jízda v triku a kraťasech v současných 35° vedrech, má něco do sebe.
Spotřebu sice již neměřím, ale pod 3l to jistě není. Zato z oleje neubývá nic a díky plexi mi na břicho ani pod břicho, nefouká :)

kuzmič
kuzmič napsal 24.06.18 v 10:36 10b.

Pěkně napsáno, mě se taky moc líbí, takovou bych potřeboval taky, na běžné ježdění do práce a tak...
Než skútra, tak raději takovou motorku..!

chevyr
chevyr napsal 04.06.18 v 11:41 10b.

Targus
Targus napsal 04.06.18 v 00:07 10b.

Nebyl bych proti, kdyby mi říkala pane.
Design odpovídá klasice, hezký dvouvál, minimum digitalizace, líbivé laufy, vlastně proč ne?