Honda CBF 600S (2004)

Vlastník Olaf187
Vloženo 22.5.2018
Aktualizováno 22.5.2018

Hodná Honda, nemám co bych jí vytkl.

První dojmy - Nenašel jsem nic, co by mi vadilo. Po prvních dvou zatáčkách už jsem si připadal, jak kdybych na jiné motorce ani nejezdil. Pohoda od začátku, nejsem žádnej závodník, spíš vyhledávám cestování a to mi tahle mašina dá.

Po Pegasu, který jsem měl jako první motorku a musím bohužel říct, že i když jsem se snažil udržovat všechno v pořádku se mi sr-lo čím dál víc, jsem chtěl mašinu za prvé takovou, abych mohl jezdit a ne se jen starat a za druhé, aby se dobře jezdilo ve dvou. Dlouhý přemýšlení jakou utnul kamoš, kterej mi za velmi kamarádskej peníz prodal CBFko. A konstatuju naprostou spokojenost s rozhodnutím ho pořídit. Pár mušek bylo, ale z kategorie "běžná údržba" případně "nezávažná/nenákladná záležitost", navíc už jsou vyřešený (PM motoservis v Žebětíně můžu jen doporučit), takže dojmy jsou jen lepší a lepší. V jednom hezký svezení, v dvou taky labůžo, takže za mě dobrá volba a přítelka si taky nestěžuje :) V plánu je mašinu trochu upravit na cestování, teď je to čistě základ, jen s kufrem. Takže přijdou na řadu boční kufry, vyšší plexi, padáky, přídavný světla, zásuvka a pak se uvidí, co nám ještě dál přijde na mysl.

milda65
milda65 napsal 29.05.18 v 07:43 10b.

Nazdar kamaráde. Ty ještě jezdíš? Dlouho jsi o sobě tady nedal vědět. Teď koukám, že máme zcela stejný vkus na motorky . To musíš mít pořád stejnou jako já? . Jinak - CBF je dobrá volba - můžu potvrdit. Tak ať Ti to spokojeně jezdí a koukej přijet i s přítulkyní, ať se mrknu, jestli ten výběr máme stejný jako u motorek. . Čau