Yamaha TDM 900 (2002)

Vlastník Peter-21
Vloženo 22.5.2018
Aktualizováno 14.7.2023

Servis zadného tlmiča

Vloženo: 20.05.2021, Uskutečněno: 20.05.2021, Stav tachometru: 710000 km, Zhlédnuto: 12x

Dal som na repas zadný tlmič do Motomaxx Nové Zámky. Pri stave 71tkm sa mi už nepozdávalo tlmenie od zadného kolesa. Útlm už bol ma max.a stále to nebolo ono. Po repase bol tlmič nastavený na štandardné hodnoty. Tie som ešte upravil o dve kliknutia na mäkšie tlmenie a je to na 1?.Prednú vidlicu mám tiež po výmene oleja a gufier,ale oproti zadnému tlmiču je filtrovanie nerovností slabšie. Darmo na zadnom tlmiči sa dá nastaviť tvrdosť pružiny, útlm i odskok kolesa, čo pri správnej činnosti pekne žehlí cestu.Takže veľká spokojnosť.Cena 130€,navyše menené vnútorné púzdro v tlmiči.

• Výlet do Mariazell

Babie leto prišlo v plnej kráse a po víkende strávenom v práci som sa zdravo naštval a vo voľný pondelok vyrazil s manželkou smer Mariazell.Slnečné ráno teplota o pol deviatej 12 stupňov, pohoda až na rosiace sa plexi ž

Vloženo: 16.10.2019
    Uskutečněno: 16.10.2019
  • Výmena prednej pneumatiky

Hodnotenie pôvodnej pneu.michelin pilot road 3. -výdrž 19 tisíc km po min.dezén 1mm. -aj pri min.vzore fungovala bez problémov. -rovnomerné opotrebovanie bez tzv.schodov. -výborne držala na vode i pri teplotách pod

Typ: Údržba
    Vloženo: 05.06.2019