renocar_unor

Yamaha TDM 900 (2002)

Vlastník Peter-21
Vloženo 22.5.2018
Aktualizováno 14.7.2023

Vloženo: 16.10.2019, Uskutečněno: 16.10.2019, Stav tachometru: 67754 km, Zhlédnuto: 19x

Babie leto prišlo v plnej kráse a po víkende strávenom v práci som sa zdravo naštval a vo voľný pondelok vyrazil s manželkou smer Mariazell.Slnečné ráno teplota o pol deviatej 12 stupňov, pohoda až na rosiace sa plexi ženuške. Musíme dokúpiť pinlock, moja prilba ho už má od jari a je to veľký rozdiel. Cesta nám vedie cez Bratislavu na obchvate je hlásená nehoda, ideme teda cez mesto. Aj tam sú kolóny asi 6-krát zapne ventilátor a v jednom momente mi zhasne motor pri rozjazde. Rýchlo sa snažím naštartovať len sa zresetujú hodiny a nič.Rýchlo vypínam svetlá čo pomôže a motor naskočí.Takto mi batéria pripomenula,že na jar kupujem novú.Po vymotaní sa z mesta hneď za hranicami tankujem lacnejší a kvalitnejší benzín.Teplota ide nahor ideme cez dedinky smer cesta 21 smerujúca na Mariazell.Po asi 30-tich km vchádzame do studenej hmly a takto cestujeme asi hodinu. Našťastie pri stúpaní na Kalte Kuchl, kde sme si dali prestávku na obed sa hmla rozplynula a po zostatok cesty už bolo nádherné slnečno. V pondelok na 21-čke minimálna premávka super kľukaté cesty pozor bolo treba dávať len na časti ,ktoré boli v tieni a vlhké.Do Mariazellu sme dorazili okolo jednej hodiny v Bazilike poďakovali za ochranu počas sezóny, malý suvenír na pamiatku a cesta domov.Tá bola už bez kolón a stihli sme doraziť do 18-tej.Skvelá cesta,teplejšie bolo paradoxne na horách.Krásné scenérie sfarbujúce sa stromy,radosť jazdiť.

• Servis zadného tlmiča

Dal som na repas zadný tlmič do Motomaxx Nové Zámky. Pri stave 71tkm sa mi už nepozdávalo tlmenie od zadného kolesa. Útlm už bol ma max.a stále to nebolo ono. Po repase bol tlmič nastavený na štandardné hodnoty. Tie som

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.05.2021
    Uskutečněno: 20.05.2021
  • Výmena prednej pneumatiky

Hodnotenie pôvodnej pneu.michelin pilot road 3. -výdrž 19 tisíc km po min.dezén 1mm. -aj pri min.vzore fungovala bez problémov. -rovnomerné opotrebovanie bez tzv.schodov. -výborne držala na vode i pri teplotách pod

Typ: Údržba
    Vloženo: 05.06.2019