Kawasaki VN 1700 Classic Tourer (2009)

Vlastník MGG
Vloženo 2.5.2018
Aktualizováno 12.9.2019

Velka, tazka, ale pohodlna motorka vhodna aj na dlhe cesty.

První dojmy - Je to Mastodont, ale pri jazde sa ovlada lahko. Na 1700 leniva (ale to asi ta vaha - 380kg) a nie az taky vykon, ale ked treba, tak ide...

Motorku bych doporučil pro - Ideal pre niekoho, kto ma aspon 90kg :) a ma rad pohodovu jazdu, pri tejto motorke mi vobec nechyba rychla jazda a nieco nad stovku mi mimo dialnice uple staci.

Doplňky na motorce - Nahodene vyfuky Vance and Hines /neodporucam na dlhe cesty :), skusam zohnat DB Killer/ DB KIller vyrobeny, zvuk pekny a neotravujuci..
Zadny drziak na tasku..

Kawu som si vybral preto, lebo sa mi od zaciatku pacila a nepocul som na tento model ziadnu "závažnú" kritiku.
Classic Tourer som chcel. lebo planujeme vylety aj s manzelkou a ta zadna fotela je fakt pohodlna..:)
Motorka splnala moje kriteria - pohon remenom, pevne kufre, nastavitelne tlmice vzadu (na rozdiel od vacsiny chopperov je fakt pohodlna aj pre spolujazdca), sklo, platne...
Brzdi v pohode, aj ked s ABS by som bol istejsi (model 2009 este asi nerobili s ABS)

Po "rozhybani" je motorka uz lahko ovladatelna - da sa lahko klopit, aj ked vacsie naklony dost skoro limituju platne na nohy :) ktore su dost nizko (sucham hlavne na opacne klopenych kruhacoch). Treba si na to zvyknut.
V meste je dost citit teplo od motora, celkovo to nie je motorka moc do mesta...
Ale zvezenie to je neporovnatelne ako na predoslom V-Strome, ktory bol dobry, ale toto je o niecom uplne inom :)))
Dokonca ma na nej bavi aj dialnica - tempomat a vylozene nohy,.
Kufre su dost velke aj na vikend pre jedneho.
Spotreba je okolo 6 litrov

navis
navis napsal 12.05.19 v 20:24 10b.

To je nádhera a jak píšeš pro pořádný chlapy :)

Pabli
Pabli napsal 10.05.19 v 14:01 10b.

Krásny cruiser

uvedomsa
uvedomsa napsal 13.01.19 v 15:30 10b.

👍👍 paráda

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 13.05.18 v 17:15 10b.

Super gratulejšn.

SlimM
SlimM napsal 07.05.18 v 12:05 10b.

Moc pěkná . Ať dlouho slouží.