Kawasaki VN 1700 Classic Tourer (2009)

Vlastník goldeneagle
Vloženo 28.11.2015
Aktualizováno 9.12.2023

Všichni říkaji Mastodont... houby Drobeček je to.

Suzuki C1800 Intruder: No introš C 1800 je fakt dost nadupaná motorka a vzhledem k mím jízdním zkušenostem a využití jsem se rozhodl pro Kawasaki VN 1700 Classic Tourer. I pro mé potřeby asi vhodnější motorka a introš třeba přijde časem.

První dojmy - Zatím jsem najel jen zkušebně před zakoupením cca 10 km, ale ač jsem měl strach, že je to těžký monstrum, tak jsem velice mile překvapen, jak lehce se vede a nechá si říct. Časem přidám víc vět, ale zatím nemůžu více posuzovat.

Je to fajn mašina, z ladnejma křivkama, krásným vzhledem silnym motorem a super výbavou. Super pohodlná a doufám že na delší cesty pro mou postavu bude to nej. Ještě dokoupit zadni topcase a bude komplet co bych na ni asi chtěl většího změnit.

Tak po třech letech přidám ještě trošku zkušeností. Co se týče pohodlí je motorka super. Najel jsem za 3 roky na ní cca 20.000km. Není to moc, ale vzhledem k tomu, že jsem jezdil ještě dvě motorky, tak i Drobeček si celkem užil na silnicích. Velice dobře se ovládá, jen do vraceček to chce trošku pod plynem a náklon, jinak jste v protisměru no a ten náklon je kapku problém ,jsou nízko plotny, tak si tuatam škrtnete. Velkej bacha na podřazování, motor má neuvěřitelnej zastavovací efekt
Nejdelší cesta na drobečkovi Chorvatsko, ale úplně v pohodě a cesta nazpět 1130 km a z batůžkem zvládnutá za den, bez mozolů na prdeli a bolavejch zad. Takže kdo chce cestovat pro něj je motorka skutečně ideál.
No ale po třech letech jsem zjistil , že to neni ono a jde do světa.
Po pravdě, je to pohodlnej stroj, ale fakt to nejede. Když člověk potřebuje rychle předjet třeba ve 130 km , tak je to šnek. Výkon to fakt nemá a to rozhodlo. Nebudu se za strojema stejné kategorie na kterých jezdí bráškové při rozjezdu použit a snažit se je dohánět. Kawasaki vn 1700 není fakt živá motorka, ale napůl šnek a to ubírá dobrej pocit z jízdy a proto PAPA.

Čadil
Čadil napsal 13.04.18 v 20:24 10b.

krasavec

Jitkavelas
Jitkavelas napsal 02.02.16 v 17:07 10b.

Taky se připojuji ke chvále a už se těším na setkání. Jarda Velas

Boža
Boža napsal 25.12.15 v 21:08 10b.

Móóóc pěkné přeji pohodu v sedle za 10 bodů

Hugito1974
Hugito1974 napsal 17.12.15 v 17:55 10b.

Pěkná Kawka, tož bacha na ten pravej heft :) Máš to za 10b. a né že mi ujedeš :)

pavsa66
pavsa66 napsal 05.12.15 v 19:37 10b.

Moc hezký parník gratulace a pohodu v sedle