Suzuki VL 1500 Intruder (2004)

Vlastník HONZA_HP
Vloženo 2.5.2018
Aktualizováno 1.6.2018

Zvuk, výkon, plno kvalitního chromu. Originál brašny. Kvalitní zpracování motorky.

Motorka koupena od FIRMA:KH MOTO (Kutná Hora)

Yamaha XV 1100 Virago: Manželka chtěla větší pohodlí :))

První dojmy - Super výkon , aspoň pro mne . I s manželkou oba cca 190 kg a výkon bez propblémů s rezervou na předjíždění. Pohodlný motocykl. Krásný zvuk, když jedu domů obcí, tak polovina sousedů podle zvuku ví, že jedu domů :))

Doplňky na motorce - Pouze pár doplňků , kšilty světle , přídavná rampa se světly, originál boční brašny, padák...

Po pár set km necháme upravit pro manželku sedlo. Je poměrně rovné a při brždění nebo z kopce jí sedák neudrží a cestuje dopředu ...Nechá se akorát přizdvihnout a uprostřed se mírně vybere a dá měkčí směs a vepředu mírně nahoru. U mě akorát přizvednou zadní část , vybraní aby jsem měl lepší oporu na zadní část prdele :)) Jinak jsem měl strach z váhy. Je pravda, že na místě se motorka těžce ovládá, jde o cvik. Za jízdy je na svou velikost slušně ovladatelná, není to stroj do města. Ve dvou máme i s motorkou cca 500kg , takže už musí dávat opravdu pozor na brzdy, kličkování a hlavně pomalou jízdu ! To je nejhorší , jet krokem.. Je to prostě cruiser a tomu nejvíc vyhovuje dlouhé cesty, mimo město.

Zatím motorka bez poruchy.

žižala.
žižala. napsal 03.05.18 v 16:33 10b.

Parádní kousek.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 02.05.18 v 20:12 10b.

Super ,přeji pohodu v sedle.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 02.05.18 v 19:47 10b.

hezká strojovna. Tak hodně šťastných kilometrů a ať se to mamině zamlouvá .