Kawasaki KLE 500 (2005)

Vlastník ioio
Vloženo 1.5.2018
Aktualizováno 2.5.2018

Moje první. Hned po skútru. Nádherně točivá.

První dojmy - Lehká, ovladatelná, nenáročná, levná. Po skútru velká změna. Při rychlosti nad 130 km/hod dost fouká.

Motorku bych doporučil pro - Asi dobrá motorka pro začátečníky, na našich okreskách je jako doma.

Doplňky na motorce - Zadní kufr GIVI, padáky, vyšší plexi neznámého výrobce (zakoupeno na www.rossimoto.cz)

Po skútru jsem chtěl motorku a kamarád mi na ní umožnil jezdit, takže to byla po udělání papírů na motorku jasná volba ke koupi na podzim 2017. Dost na ní foukalo při mých 180 cm někam na krk a helmu, takže jsem právě pořídil vyšší plexi. Teď nefouká vůbec a vítr jde nad helmu, vřele mohu každému doporučit. Vypadá to, že se jí líbí na okreskách, a to i když jsou rozbité, pobere každou díru. Bez problémů zvládá i polní cesty. Sedlo není příliš pohodlné. Motor je točivý, táhne kdekoli od 3 000 do 10 000 otáček. Jezdím kolem komína, na dálnici jsem ještě nebyl, takže nevím, ale mám pocit, že stálá cestovní rychlost nad 130 km/hod by nebyla komfortní.

Duben 2018
Přezul jsem z BW-502 na Mitas E-08 a klopení do zatáček je teď mnohem jednodušší a jistější.