Dirtbike & Pitbike Pitbikes (2018)

Vlastník D3ryX
Vloženo 14.4.2018
Aktualizováno 14.4.2018

Můj první stroj na spalovací motor.

První dojmy - Je mi 11 let, motocykl si přeji od dětství protože taťka jezdí na H-D Breakout. Dnes se mi tento sen splnil. Obdivuji taťku (největší překážka mamka), taťka to s mamkou skoulel :D

Motorku bych doporučil pro - Dětem kterým rodiče dopřejí stejný luxus jako mě :D

Doplňky na motorce - Ne

Tento stroj je dle mého úžasný pro začátky v mém věku (11). Co je hlavní je převodovka bez ní bych se nic nenaučil :D Zatím mě taťka naučil nastartovat, zařadit, rozjet se, zase zabrzdit a motor vypnout. Sám už jsem se doučil při jízdě zařadit dvojku. Tento motocykl není určený na normální ježdění, správně by se s ním mělo jezdit po polních cestách nebo po loukách. Také se těším až se přiučím a pojedu se projet po vesnici :D

D3ryX
D3ryX napsal 30.09.18 v 18:37

Děkuji všem. Samozřejmě jezdím co nejvíce a už i malé skokánky na motokrosové dráze zvládám :D No každopádně děkuji všem za podporu...

liň
liň napsal 21.04.18 v 06:52 10b.

Máš skvělého tátu . Já ve svých 13 létech už otce neměl přesto jsem domů přitáhl Maneta 90 , byl to starý křáp , ale dal jsem to dohromady a lítal po lese . Manet už je dávno sešrotovaný , ale byla to moje první motorka , nezapomenu na ni . Přeju hodně pohody

Čadil
Čadil napsal 15.04.18 v 16:08 10b.

Paráda,kamaráde co já bych za to dal,kdybych měl takovou mašinu v 11 letech.Tenkrát se takové nedělali,vše se řešilo různymi přestavbami kývaček,stylem pokus -omyl.Ale i tak to byla krásná léta.Tak si mašinu užij co nejvíc a jezdi opatrně,jasan?Jsi chlapák!

Lindbergh007
Lindbergh007 napsal 14.04.18 v 15:58

Jojo, přilba bude. Akorát bych byl v rámci utajení před maminou s přilbu, celotělovým chráničem a motorkářskejma rukavicema a větou "jedeme na chatu na kolo" trochu nápadnej. Teď už jsme to ustáli, tak máme objednáno, teda kromě helmy. Tu si z Netu netroufám objednat.

DejvGSR
DejvGSR napsal 14.04.18 v 10:58 10b.

Táta to s mamkou prostě umí. Ale ať ti koupí opravdu přilbu, ta na kolo není nic moc. V tvém věku jsem porvé řídil Stadión S 21 , jó časy se mění. Držím palce ať ti to jde a vždy v pořádku dojedeš.