Honda PC 800 (1989)

Vlastník Kokodryl
Vloženo 7.4.2018
Aktualizováno 4.9.2023

Honda pc800 je pěkná netradiční motorka za kterou se každý ohlédne.

Motorka koupena od Motobazar v Polsku - Prodejce ma slušné ceny oproti prodejcům v čr, akorat domluva je s nima hrozná. Prodejce inzeruje na ČR i SK Bazoši.ceny ma hodně rozlišné.Byli sme domluveni na utery po velikonocích na 8-9 hodin rano, tak sme vyrazili at tam tak nejak sme a asi moc slavili v pondeli bo sme tam na ne čekali do pul 11.Jinak všechno v pořádku.

Yamaha XVZ 1200 Venture: Nedostatek financi
Honda GL1200 GoldWing: Nedostatek financi, 2dny předem ho nekdo koupil

První dojmy - Velmi pohodlna, motor tahne pěkně akorat si musim zvyknout na váhu, když zajedu z kopce dolu a neni se tam kde otočit je na problem zadělane :-)

Doplňky na motorce - Tak sem si udělal radost a koupil nosič pro další kufr

Zkuženosti zatim nejsou, zatim s ni jezdim jen po arealu v praci. Jelikož je to USA je problem s prihlašením.Ikdyž motorka jezdila v EU je proste problem s technickyma datama.V Hondě chcou za vypis dat 5000kc.Takže až udělam byrokraticke kolečko tak budu jezdit.

Michal.72
Michal.72 napsal 12.01.23 v 00:06 10b.

Krásný stroj

Guga
Guga napsal 13.02.19 v 22:22 10b.

Dobrá motorka
Ať slouží k plné spokojenosti

Kokodryl
Kokodryl napsal 09.04.18 v 21:25

Jj přesne tam.asi tam nakupuji hodn česi bo 2 dny předemnou tam taky česi odvezli goldase.taky to mam z holandska a oni nemaji v tp vubec nic napsane.ale pokud si koupil standartni pomotorku kterych tady jezdi mraky tak s prihlasenim neni problem,pc 800 se tu oficialne nedovazelo tak pro to nejsou data a tim padem je na stk problem.

alfa33ti
alfa33ti napsal 08.04.18 v 11:02 10b.

Zajimavá motorka . Máš ji z toho bazaru u Osvětimi, kde prodávají Choppery? Já jsem tam kupoval motku pro manželku. Tak jsem si ji tam všiml. Na jakých papírech si ji koupil?. Já na holandských a teď mě každý straší, že se to blbě přihlašuje...

p.epanica
p.epanica napsal 07.04.18 v 19:35 10b.