Honda PC 800 (1991)

Vlastník Bicman
Vloženo 27.2.2018
Aktualizováno 5.5.2019

Po vsech tech pataliich jsem chtel neco cestovniho a zaroven do mesta.

První dojmy - Prvni dojem byl smich. Stalo predemnou neco, co nebyl ani skutr a ani masina. Dlouho jsem vahal a obchazej jak mlsnej pes, ale pak jsme nastartovali a bylo vymalovano.

Motorku bych doporučil pro - Pro mensi cestovatele. Moto je na to ze ma 260kg velice dobre ovladatelne a to i na miste.

Doplňky na motorce - Repro v palubce, radio, osvetleni kufru, top case

Pro masinu jsem si jel do Usti nad Labem s nejistym vysledkem. Mel jsem jeste jednu v zaloze o cca 150km dal v Nemecku. Nicmene, lak byl hezky, motor jen septal a po projizdce bylo rozhodnuto. Cena byla sice pomerne vysoka a prodejce neoblomny, ale co uz. Motarka ma nove pneu a baterku. Po dovozu klasika prihlaseni a hned jsem se dal do udrzby, abych byl nachystan na sezonu.
Takze oleje, chladici a brzdova kapalina, vzduchovy filtr a par dalsich uprav. Napriklad nove sedlo Cobrin, palubka s repro ( radio uz je na ceste).
Chtel jsem tam hned naprat LED zarovku, ale je tam narvanej xenon, takze si tuhle srandu odpustim a pockam az to odejde.
Toz jak je zvykem, budu zase pripisovat :) Do manuálů jsem nahrál kompletni originální servisní manuál v angličtině, tak doufám, že někomu příjde vhod ??

Tak 7.3.2018 Výměna předních brzdových destiček, kompletní vyčištění brzdové soustavy a výměna kapaliny i ve spojce. V chladnějším počasí využito prostor a odborného dohledu v servisu George Vangelase :)

10.3.2018 Konečně dorazilo i radio s BT, takze už jen kabeláž a zapojit.

Michal.72
Michal.72 napsal 12.01.23 v 00:08 10b.

skutrčz175
skutrčz175 napsal 04.12.20 v 14:49 10b.

radom
radom napsal 04.03.18 v 08:39 10b.

skvelý výber Mal som a doteraz ĺutujem že som ju predal

schery
schery napsal 02.03.18 v 18:46 10b.

No nádhera !!!

Guga
Guga napsal 02.03.18 v 17:50 10b.

Ano. Skůtr na stetoidech, kdysi o něm někdo prohlásil. Velmi příjemný Motocykl