Yamaha XV 1900 Raider (2009)

Vlastník malyVTR
Vloženo 4.4.2018
Aktualizováno 25.7.2018

Mám raidra zatím jen chvilku ale hned první dojmy jsou neskutečný.

Motorka koupena od FIRMA:Lion Moto Racing (Frýdek-Místek) - Jel jsem si pro RAIDRA až z Itálie ( žiju tady) a vyplatilo se . I když byli z mé strany trochu potíže (se zelenou kartou ) i tak vše dopadlo super a vše se stihlo ( STK, vyjímky, přepis) . S prodejcem super komunikace a vždy jsme se dohodly . MOHU JENOM DOPORUČIT!!!

Yamaha XVS 1300 Stryker/Custom: Řekl jsem si když už chopper tak pořádnej a měl jsem pravdu ;)

První dojmy - Raider je prostě jedním slovem super . Po prvních metrech na štěrku ( odjezd do prodejce) a první zatáčce mezi ploty začaly odpadat nervy a po prvních zatáčkách na silnici jsem věděl že budeme kamarádi ;) po asi 30 km jsem najel na dálnici kde jsem vzal trochu za plyn a... málem jsem si cvrkl do kalhot co ten stroj umí ! Ten neskutečný a nekonečný kroutak je vážně rachot . je jedno jestli jedeš 60 km/h nebo 160 km/h prostě tahá jako kůň pořád. a i když mám ještě málo najeto tak i v zatáčkách je to lahůdka.

Přemýšlel jsem mezi RAIDER a STRYKER ale pořád jsem měl v hlavě RAIDRA a řekl si že když už tak už .
Jízda super . Umí hladce zrychlovat ale i jako zplasenej kůň za to zabrat .
Zatáčky jsou taky nádhera. Jak se poslušně pokládá přesně kam chceš.
Že spotřeby jsem nechápal:) po asi 130 mil cca 200km jsem dotankovaval zase do plné nádrže 8,3 l :) :) to znamená asi 4, 2 l na 100km neskutečný. na VTRu jsem měl dvakrát tolik .
Ale asi to půjde trochu nahoru až ho nebudu šetřit.
najel jsem na jeden zátah 160 Km a to v téhle sezóně prvních a absolutně žádná bolest zad rukou nebo něčeho;) na VTR bolelo pořád něco.
Jedním slovem Neskutečný stroj.

Tosha752
Tosha752 napsal 03.05.18 v 16:33

Přesně tak - doporučovat prodejce na základě toho, že sis koupil jednu motorku - na to fakt musíš mít žaludek, nebo křišťálovou kouli... "Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají..." To už je takový zákon obchodu víš? A drží se ho hlavně ti neseriozní...

Hillock007
Hillock007 napsal 07.04.18 v 23:45 10b.

zkusíš a už neopustíš silně návykovej stroj

zolikvtx
zolikvtx napsal 07.04.18 v 22:12 10b.

nádherná LOKOMOTIVA, gratuluji. To doporučení prodejce bych ještě přehodnotil.

romahrnc
romahrnc napsal 06.04.18 v 06:35 10b.

ta helma se zda byt z jine planety...super moto, pekny vyfuky! At to jezdi!

žižala.
žižala. napsal 05.04.18 v 17:28 10b.

Parádní kousek.