Suzuki RM-Z250 (2006)

Vlastník Manny94
Vloženo 19.3.2018
Aktualizováno 22.10.2018

Koupil jsem jí letos na jaře za pár krejcarů, takže bylo jasné, že bude potřeba na ní zapracovat..

První dojmy - První jízda - bude potřeba pár věcí udělat, ale jinak super. První jízda na trati - super! Ale mouchy jsou

Motorku bych doporučil pro - Komukoliv, kdo se motá kolem MX a chce si užít pocit z dobré jízdy.

Koukal jsem po stejném modelu od roku 2009 výš. Naskytla se ale zajímavá nabídka na tuhle motorku. Byl jsem 100% rozhodnutý pro "žlutou" a teď jí mám. Na první pohled si mě získala a po první jízdě bylo jasno. Samozřejmě má svoje mouchy, je to přece jenom starší ročník, teď už je jenom vychytat. Hned dostala nový vzduchový filtr, olej, olejový filtr, svíčku a gripy. Problém přestavuje hlavně příliš bohatá směs a pár dalších věcí. Uvidíme. Rád bych jí postupně přizpůsobil obrazu svému.

Jde o dostatek výkonu v balení, s kterým se dá pracovat, i když to člověk nějakou dobu nedělal. Nechtěl jsem, jako někteří, jít rovnou do 450 a vsadil na Suzi. Po první jízdě na trati mám pocit, že jsem udělal dobře.