Honda CB 900F Hornet (2003)

Vlastník Tomáš96
Vloženo 8.3.2018
Aktualizováno 28.2.2019

Co víc napsat, je to prostě Brko :D

První dojmy - Motorka mi hned padla do ruky co se týká ovládání. Ze začátku jsem si říkal že to je neskutečně silný, ale po pár tisících kilometrech si člověk přece jen trochu zvykne.

Motorku bych doporučil pro - Spíše pro někoho kdo má něco naježděno. Určitě ne začátečníkům.

Doplňky na motorce - Široká řidička, Padací protektory, sklopné a nastavitelné CNC páčky. (Do budoucna pak zbývají jen výfuky a možná přešití sedla)

Motorku jsem pořídil - od strejdy tak že jsem věděl co s tím je a není.

Jízda - Motorka je dobře ovladatelná, myslím si že padne do ruky každému. Výkonu má dostatek, ale nejlepší na motoru je, že je to přece jen 900ccm a už je tam znát že to má krouťák. Tak že když tam vrazíš 6ku, tak na ni v klidu jedeš 50km/h přes vesnici, pak vyjedeš za značku a nemusíš nikam podřazovat, prostě vezmeš za heft a jedeš, stejně tak je tomu i s předjížděním. Velké plus je spotřeba která se při plácání po prdelích pohybuje do 6ti litrů, ale když tomu člověk trochu zatahá tak to jde samozřejmě hned nahoru.

Poruchy - Před tím poruchy žádné nebyli a musím zaklepat ani teď nic :D Když tomu člověk dá servis pak je motor téměř nesmrtelný. Což bych trochu připsal tomu že motory jsou původně z Hondy CBR 900RR Fireblade tak že je konstruovaný na větší výkon než 80kw

Cestování - Zatím jsem jezdil více méně kolem "komína". Ale chtěl bych vyrazit i za dráty.

milec
milec napsal 08.03.18 v 20:59 10b.

Jo Honda je prostě honda