Aprilia Mana 850 (2008)

Vlastník lados
Vloženo 22.2.2018
Aktualizováno 19.11.2021

pokukoval jsem po ní delší dobu...italskej design ...krásnej zvuk...i přesto že má už nějakej ten pátek za sebou.

Motorka koupena od FIRMA:Europe Holding - PRI Motocentrum (

Honda DN-01: pro mě špatný posez...

První dojmy - svítilo sluníčko...v autě bylo krásně, ale když jsem v Kamenném Mostě vystoupil uvědomil jsem si, že jsem zapomněl blembák i rukavice...na zkušební projížďce jsem si v hlavě opakoval ..vozejk, dodávka nebo Fučík...hádejte jak to asi dopadlo... druhý den jsem se vrátil jako eskymák...tentokrát s blembákem rukavicemi na sjezdovku...atd. jelikož krásně svítilo sluníčko tak jsem tu šílenou kládu ani nevnímal, ale vím, že jsem se po každém otočení heftem přiblble usmíval do blembáku...nechci ani vědět co si říkali kolem jedoucí...

Motorku bych doporučil pro - Určitě bych jí doporučil začátečníkům nebo ženám, které mají problém s výškou sedla...řazení nohou bez spojky nebo rukou...možnost nastavení výkonu RAIN,touring,sport... design made in italy...celkem slušný výběr doplňků.

Doplňky na motorce - kromě toho kufru sem si zatím ničeho nevšiml

Člověk je starej tak jak se cítí...rozhodně by se to ale nemělo zaměňovat s pohodlností apropo s leností ...narážím zde na kecy, že automat na motorku nepatří.
Po zkušenostech s předchozími stroji jsem došel k názoru, že pro mne je nejvhodnější moto bude alá skútr...APRILII už jsem měl tak volba byla jasná.
ujeto mám zatím cca 40km při teplotě 2,5C...tak uvidíme až se nám posune hodnota teploměru o něco nahoru.
Zatím to vypadá dobře, tamtamy bubnujou docela svižně palivové mapy jsou také fajn...úložný prostor na tatranku, peněženku a mobil se zásuvkou nemá chybu.
Posed je naprosto v pohodě. Tak uvidíme jak to bude s více kilometry najednou.

Frantadn01
Frantadn01 napsal 06.09.18 v 22:30 10b.

mam ji uz dlouho a nedam na ni dopustit

Milan1963
Milan1963 napsal 22.02.18 v 12:00 10b.

Podařená italka. Automat mám v autě, tak proč ne na motorce ? At' Ti dělá radost.