bmw_renocar_rijen

Kawasaki Versys 1000 (2013)

Vlastník SLAY
Vloženo 3.1.2018
Aktualizováno 6.9.2019

CHLAPI SOBĚ 2021

Vloženo: 13.10.2021, Uskutečněno: 02.10.2021, Stav tachometru: 37000 km, Zhlédnuto: 124x

Tradiční podzimní akcička na závěr sezony ,kdy tomu že je to závěr nechce nikdo věřit .Tentokrát 6 chlapů 6 motorek nasměrováno na Šumavu s Bavorský les trasa vybírána s maximem zatáček a minimem hlavních tahů.Počasí naprosto luxusní na začátek října.Místo srazu celé skupiny už obvyklé Krupá - Šusna.Odtud už to berem na Rakovník ,Chříč,Kopidlo,Loza,Chotěšov,Dobřany do CHLUMČAN -cíl dne místní moto Muzeum.Pár už jsme jich projeli ale tohle je asi nejlepší kde jsme byli.Majitel má snad úplně kompletní sbírku motocrosových strojů československé výroby jak ČZ ,Jawa a Eso .Eso i v pohledu dnešních moto krásná desingově čistá motorka.Samozřejmě tu nechybí soutěžní Jawa a další třeba vývozní ČZ .Unikátních strojů je tu spousta jen to trochu "kazí" Ferrari Testarossa zastrčená v koutě muzea rozhodně tohle muzeum stojí za vidění.Pak už míříme Dolní Lukavice,Žínkovy ,Plánice pauza na oběd ono není moc na výběr ,spousta hospůdek po trase zavřená.Pokračujeme na Nalžovské Hory ,Rabí Zdíkov a konečná dnešního dne VIMPERK -hotel Terasa dobrej přijemnej podnik sice se snad poprvé setkáváme s tím ,že za motorky platíme parkovné ale budiž.Večer u piva a několika kořalek proběhnul na pohodu pokecali jsme a zavzpomínali na Vaška který vždycky jezdil s námi ,ale bohužel nás opustil a jezdí už jen tam nahoře...
Druhý den je v plánu Drachen See a tudíž kus cesty po Bavorském lese.Hranice překračujeme za Strážným cesta na Mauth ,Altshonau ,Sankt Oswald vynikající/nakonec nejedem tu prvně/Frauneau ,Zwiesel,Regenhutte tentokrát to nebereme k Gross Arber ,ale i cesta kolem hranic má něco do sebe.Lohberg ,Lam ,Eschlkam a jsme u dnešního cíle Dračí jezero popravdě čekal jsem od toho víc ,ale na druhou stranu cesta přes Bavorský les stála za to.Tady Bull trochu zlobí takže rozdělení nás čeká dřív než se počítalo.Berem to dom přes Folmavu u Horšovského Týna se rozdělujem už jen ve čtyřech pokračujeme po původní trase dáváme ve Stříbře v osvědčeném restaurantu oběd opouští nád další moto a ve třech na Uněšov Žlutice pokračujeme dom závěrečná káva v Chýši u pivovaru kde měl být původní rozchod a pak Podbořany a domov. Dnes to dalo 334 km a celkem za celou akci +/- 580 km.Celé se to podařilo a až na jeden úsek kde silničáři na 5 km vysypali tuny šterku parádní svezení navíc bez kapky deště.

• LÉTO 2021

Léto se nezdařilo o moc více než jaro,ikdyž třeba Vysočina klapla na výbornou ale nějak se nedostávalo tolik času kolik bych chtěl.Došlo i na veterány JAWA 250 pérák a JAWU 250 kejvačku ale spíš symbolicky. A opět na Enf

Vloženo: 28.09.2021
    Uskutečněno: 21.09.2021
  • Memoriál PAVLA ZAMYHO - 2021

Vlivem doby a dalších nepředpokládaných událostí jsme letošní ročník zas tří denní vzpomínkový trip na tragicky zahynulého kamaráda Pavla odjeli v pozdějším termínu než obvykle a s menší účastní.Trasa se proti loňsku vý

Vloženo: 02.09.2021
    Uskutečněno: 21.08.2021
  • výměna zadní pneu

měnil jsem ji dřív než bylo nezbytně nutné ještě by nějakech 1000-1500 dala.Ovšem prorazil jsem ji a servismen zjistil že měla tři díry jednu velkou a dvě malé už se nedivím že k úniku vzduchu došlo tak rychle .Každopádn

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.08.2021