Harley Davidson XG750A Street Rod (2017)

Vlastník Denn
Vloženo 1.1.2018
Aktualizováno 14.2.2023

Fungl nová novinka od Harley Davidson Street Rod. Super posez, celkově pro mě perfektně sedí do ruky i sportovní posez mi vyhovuje, proto jsem si ji vybral.

První dojmy - První dojmy nejdou moc říct, koupil jsem ji na konci roku 2017, takže jen projížďka 12km kolem a kolem. Teď jen čekat na Jaro.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je postavena na městský provoz, jízda do práce a zpět, popojíždění po městě. Jízda je sportovnější, posez sportovnější. Není pohodlná na dlouhé vzdálenosti. Nad 120km/h mi vadily dost velké vibrace. Jízda ve dvojko, pokud nemáte 50kg jeden, jde to znát. Spíše motorka pro jednoho NA poblbnutí. Projet si zatáčky a jet domů.

Jednoho dne (víkendu) jsem měl dlouhou chvíli a jen tak najel na stránky Harley Davidson Ostrava. Jen tak, podívat se, co tam mají za stroje. Netušil jsem, že mi Street Rod okamžitě padne do oka. Takže hned v týdnu jsem si pro ni jel. Zatím jsem se jen projel kolem komína 12km, prosinec není moc ideální čas na motorku. Tzn. že o nějakých zkušenostech nejde zatím mluvit. To až na jaře, po větším ježdění. Hlavně musím zajíždět, takže zatím v omezených otáčkách. Proto momentálně nejde mluvit o vlastnostech motorky.

Denn
Denn napsal 03.08.18 v 18:48

Tak super, v červnu mě sejmulo auto, HD oprava za 188tis, pojišťovna ji dala na totálku a chtějí mi vyplatit jen 66tis. + 90tis prodej v aukci. Tzn. motorka, kterou jsem kupoval v prosinci 2017, najeto pouze 1500km, cena motorky 235.000kč a já z ní budu mít co ? Buďto šrot, nebo 156.000kč. Super.

67Marťan
67Marťan napsal 08.01.18 v 23:10 7b.

Máme globální oteplování, takže se dá jezdit klidně v lednu. Super kus. A teď najít nějaký ten emotikon, třeba Gratuluju k odvaze nepořídilt si Japonce nebo Italku nebo Brita. A co Němec za bukem? Fstejte se,niiic se fam neeeestaeee... Těch možností...

Plas
Plas napsal 08.01.18 v 22:46

Hlavně že jsi spokojen.

j.anthony
j.anthony napsal 08.01.18 v 12:28 10b.

l333v
l333v napsal 08.01.18 v 09:50 10b.

Super stroj tak at slouzi a hodne stastnych km v sedle preji! :)