BMW R 1150 R (2002)

Vlastník murphyOPC
Vloženo 18.11.2017
Aktualizováno 20.11.2017

Mazlík, který mě zaujal na první pohled. Velmi zachovalý kousek a moc často se na silnici nepotká. Takový nový člen rodiny...

První dojmy - Zvyknout si na baworácké ovládání blinkrů byl pro mne nepřekonatelný problém, ale celkem rychle jsem si zvykl. Za další mě velice překvapil baworácký podvozek. Po zkušenostech s jinýma motorkama mě velice překvapilo, jak báwo bravurně žehlí nerovnosti.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty, co už jsou vyklidnění a užívají si pohodovou jízdu.

Doplňky na motorce - cestovní plexištít Wunderlich, Padací rám SW Motech, zakázkové sedlo, horní kufr Givi

Zvyknout si na baworácké ovládání blinkrů byl pro mne nepřekonatelný problém, ale celkem rychle jsem si zvykl. Za další mě velice překvapil baworácký podvozek. Po zkušenostech s jinýma motorkama mě velice překvapilo, jak báwo bravurně žehlí nerovnosti. Jak jistě drží stopu v náklonu a navíc se motorka při brždění v nálonu vůbec nezvedá. Zjistil jsem, že v zatáčkách, které znám, si dovolím víc, než jsem byl zvyklý. Trochu mě trápí seřízení motoru, tak to přes zimu dávám dohromady. Měl jsem strach ze šířky motoru boxer, ale zvykl jsem si rychle a dnes mi to vůbec nepřijde. Baví mě na báwu jezdit.

FantaBMW
FantaBMW napsal 27.01.18 v 21:03 10b.

Dobrá barevná kombinace - taky se mi líbí

V.e.n.c.a__zr7s
V.e.n.c.a__zr7s napsal 19.11.17 v 11:41 10b.

Hezký zachovalý stroj a zajímavá barevná kombinace