Suzuki AN 400 Burgman (2001)

Vlastník ilicc
Vloženo 16.9.2017
Aktualizováno 16.9.2017

Prakticka. Mala spotreba vela odkladacieho priestoru.

Motorka koupena od vladop (Žarnovica) - Spravil 1300km takze zatial spokojnost

První dojmy - Prva jazda nebola dlha asi tak 3km Po skusobnej jazde som sa rozodol ze si ju kupim

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodna pre pohodovych jazdcov co nemaju naponahlo na male nakupi do mesta a dochadzanie do mesta

Doplňky na motorce - ne to uplna seria original. Mozno casom ladeny vyfuk a turisticke plexi podla toho ako sa osvedci

Ma najazdene 86 tisic. To maju asi vsetky len na tachu maju 24 :) Je tam robena GO motora a aj tak to bere 0.4l/1000km. Piest a vybrus neviem si predstavit kolko to muselo brat oleja pred go. Moja cestovna rychlost sa pohybuje tak 90km/h dialnica max 120 potom je to uz len trapenie. Spotreba paliva mi vychadza cca 3.5L. Jedine scim je zatial problem je ranny studeny start ako zatial to nastartovalo vzdy len sa clovek vytrapi. Chcem to prerobit na manual sytic ak to uz niekto robil tak mi napiste aka sada nato pasuje a co ktomu treba. Predchazdajuci majitel menil aj valceky remen a variator tak dufam ze ja budem mat stym zacas pokoj. Pri urcitych otackach su vybracie ale to je dane asi tym jednovalcom. Este ma trapi jedna vec ked sa chce clovek k niecomu dopracovat tak musi rozobrat pol moto ale inak paradicka.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 17.09.17 v 09:46 10b.

Moc hezký kousek zvaný Mercedes dle vzhledu zadních svítilen.
Na studený start doporučuji jediné. Před startem 1 - 2x otoč heftem. Stříkne to do motoru benzin a pak to líp chytne. Nemá smysl to dlouho točit. Spíš pár vteřin, potom pauza a zase pokus. Řešil jsem to samé. Dost mi pomohlo přidat do benzinu aditivum a občas tankovat kvalitní víceoktanový benzin. Jinak je moto bez potíží, pouze kontrolovat často hladinu oleje. Ten to opravdu žere.

Milan1963
Milan1963 napsal 16.09.17 v 16:29 10b.

Osvědčený stroj, užívej si kilometry s ním.