Triumph Rocket III Touring (2008)

Vlastník Pepe_78
Vloženo 14.9.2017
Aktualizováno 14.9.2017

Láska na první pohled, která se potvrdila tím, když jsem na ní po vlastní ose ujel domů 150 km.

Motorka koupena od FIRMA:Automotospeed (Češnovice)

První dojmy - Tahle motorka ke mě prostě patří - velká, stabilní, kvalitní, silná, pohodlná na cestování s manželkou ... prostě dokonalá.

Motorku bych doporučil pro - Pro velké chlapy - myslím tím vzrůstem - já 193 cm, 115 kg :-)

Doplňky na motorce - Jednosedlo vyměnitelné za dvojsedlo, padáky, kufry, plotny, plexi, nosič za opěrkou spolujezdce.

Vybral jsem si tenhle stroj, protože splňuje VEŠKERÉ požadavky, co od motorky chci. Líbí se mi, je kvalitní, stabilní, pohodlná na cestování, silná.

Petak76
Petak76 napsal 23.04.18 v 17:00 9b.

jojo to byla taky jedna z alternativ...nakonec to vyhrál pták, ale je pěkná:)

Pepe_78
Pepe_78 napsal 25.03.18 v 19:39

Tak se mi podařilo včera sehnat to nejvyšší plexi (originál), takže jsem šťastnej jak blecha

Čadil
Čadil napsal 24.03.18 v 20:22 10b.

Simitom
Simitom napsal 21.09.17 v 18:04

Ten motor je prostě grandiózní. Na plexi se koukni na e-bay.

Pepe_78
Pepe_78 napsal 15.09.17 v 16:20

chlapi díky Jen řeším takovou věc - jelikož jsem vysoký a plexi není to nejvyšší, ale střední, tak nemám hlavu vůbec v závětří. A když jedu víc jak 100km/hod. a proti mě projede kamion, tak je to do hlavy obrovská tlaková rána. Nevíte, kde sehnat to nejvyšší plexi? Volal jsem do Triumpha v Praze, ale tam mi řekli, že už se nevyrábí, takže mám smolíka. Právě jsem byl v jedný firmě, kde pracují s plexisklem, že by mi ho vyrobili, ale nechce se jim do toho, protože se bojí, že tak vysoký plexi by mohlo vybrovat a praskat - to, co tam mám, je prý polykarbonát, který nejde teplem ohýbat, takže by se musel vylisovat a to u jednoho kusu je nesmyslně drahý. Poradíte mi, kde bych to nejvyšší plexi mohl sehnat??...klidně výměnou za to střední, co mám Zvažoval jsem i dokoupit nějaký deflektor, ale to mi přijde jak pěst na oko. Díky za rady