Yuki Sport 125 (2002)

Vlastník robot0078
Vloženo 16.8.2017
Aktualizováno 19.1.2019

Motor ve výborném stavu, zvuk jako z 500.

První dojmy - Po prvních km na polích (bez řidičáku) jsem si s motorkou dost spokojil, ale nedokázal jsem překousnout její váhu oproti pionýru na kterého jsem byl zvyklý. Po zatáhnutí za plyn mě to přitlačilo do sedla.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji všem co se chystají na vyšší kubaturu... jako startovací můstek dobré, ale mít to doma pár let...

Doplňky na motorce - Laďený výfuk neznámé značky (stock to určitě nebude), nějaké pošahané nálepky na nádrži.

Vybral jsem si ji protože to je levný bazar na přežití do vyšší kubatury, takže mě ani tolik netrápí stav (ale velice mě baví o ni pečovat) .
Jízda je pohodlná fíky měkkému sedlu, uvolněná díky stabilním řídítkům a velice zábávná díky vysoké rychlosti nástupu otáček a zvuku, který výfuk vydává. Brzdy reagují pozvolna a dostatečně silně na prokluz. Tlumení pohodlné i v terénu.
Poruchy: volné páčky brzd a spojky (již seřízeno), vytržený sroub držící kolenu v motoru (předchozímu majiteli lehla) - také opraveno (zalito hliníkem), koroze zadní části rámu, která je bombardována kamínkem a štěrkem při nešetrné jízdě po učelovkách. bez úložného prostoru pro cestování + vysoká hlučnost, která se nedá dlouho vydržet.