Benelli BN 302 (2015)

Aktualizováno 21.3.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 18 záznamů

Vencanator napsal 25.10.20 v 11:46

maXX_CZ Díky za hodnocení. Mám ji už 4. sezónu a jsem stále spokojen. Mt-03 konkurentem určitě je, ale MT-07 je už výkonnostně úplně jinde. 251 je pak jednoválec, do kterého já bych osobně spíše nešel.

Pavel_AT Díky. To samozřejmě chápu, že to může být pro někoho málo. Zkoušel jsem ze stejné stáje i 500 Leoncino a byl jsem překvapen, jak ten rozdíl 7KW a objemu udělá úplně jiný charakter projevu motoru, který má určitě něco do sebe.

Pavel_AT
Pavel_AT napsal 24.10.20 v 23:55 10b.

Dobra recenze, prekvapuje me ta 300 asi bych sel do 500

maXX_CZ
maXX_CZ napsal 25.10.18 v 13:41 10b.

Pekna recenze.
Je hezke videt, ze nekdo k motorce muze pristupovat taky docela racionalne.
Sam o ni nebo o 251 (ale to spis ne) uvazuji do budoucna. Pro me je hlavnim konkurentem mt-03, pripadne mt-07.

SkidOV
SkidOV napsal 13.05.18 v 11:17 10b.

Cuore sportivo amico

burry67
burry67 napsal 24.02.18 v 20:00 10b.

víš co chceš a co od motorky očekáváš.
Benelli znám jen z ČMN ale vždy má vysoké hodnocení.

Ta tvá vypadá na hodně dospělé moto. Přeji příjemné cestovní zážitky

Vencanator napsal 09.09.17 v 09:58

spike-cz - Díky. Radost vskutku dělá. Názory nad Čínou mi nedělají těžkou hlavu, vývojové centrum je stále v Itálii a kdepak se vyrábí například BMW či KTM? Například v Indii, což taky nezní hezky. :) Tak třeba na sebe někde narazíme na cestě, je ale pravda, že já někoho jedoucího na mé Benellce nikdy také nepotkal.

spike-cz
spike-cz napsal 09.09.17 v 08:45 10b.

Našels pro sebe optimální stroj, gratuluju.Je vidět, že ti fakt dělá radost. Nad názory o číně a spotřebě nevěš hlavu. Taky si vedu přehled o tankováních a dlouhodobé spotřebě u všech svých moto...
Ať jezdí a nezlobí, na cestě jsem tuhle moto ještě nepotkal, znám jen brokovnice

Vencanator napsal 10.08.17 v 19:13

pajapaja - Výstižně řečeno. Je to každého věc, jaká je jeho preference, tak proč někoho soudit.

pajapaja
pajapaja napsal 10.08.17 v 18:55

vencanator-souhlasím s Tebou-nechci motorku která mně "sežere". Hold každej podle svých priorit a nic z toho není špatně.

Vencanator napsal 10.08.17 v 16:16

yao ming - Ano, to, že by motorka měla být o emocích, nerozporuji, jen ale každému ty emoce přináší něco jiného. Někomu jízda nadměrnou rychlostí při zalehnutí až na nádrž, někomu jinému prosté projíždějí krajinou, při kterém má bezprostřední kontakt s okolím, dalšímu už jen ten pocit svobody, který motorka poskytuje. Pak ale se to ne vždy musí příčit s tím, aby člověk hledal motorku úspornou.

yao_ming
yao_ming napsal 10.08.17 v 12:25

jezdeni na spotrebu je u moto ponekud usmevne. pokud cloveku de o penize tak si ma koupit legitku :D motorka by mela byt o emocich.
Tuhle sem mel pujcenou loni... jenze se to potom nejak zvrhlo a za dva nebo tri tydny sem odjizdel na yamaze mt07. A co se nestalo v kvetnu sem vyzkousel odvozeny tracer a pak uz sli veci raz na raz a mam tracer 700. typ motorky kterou sem chtel celou dobu. ted ma asi 1700km od cervna tak snad se aspon ke 4k km dostanu.

Vencanator napsal 09.08.17 v 22:17

Mike70 - Díky. Jinak těžko dopředu soudit, u čeho skončím, ale v tuto chvíli mi to určitě stačí.
alesekfilipek - Souhlasím, moto působí velmi univerzálně. Co se ale koukám, tak ani ta vaše malomoto není vůbec špatná.
pajapaja - Díky, taky doufám.
Pes69 - V techničáku má sice jen 160 km/h, ale 170 km/h by měla dát bez problému, někteří recenzenti z ní vytáhli na tachometru i okolo 180 km/h, ale lze očekávat, že tachometr trošku přilepšuje skutečnost. Jinak díky!
jezeveCZ - To je mi samozřejmě jasné, nesnažím se to ani nijak vyvrátit, jenže já prostě ten objem moc momentálně nepotřebuji, dávám přednost nižší spotřebě.

jezeveCZ
jezeveCZ napsal 09.08.17 v 10:06 10b.

Pěkná. Ale stále platí, že objem ničím nenahradíš.

Pes69
Pes69 napsal 08.08.17 v 19:26 10b.

Chválím další malorazku a zejména vztah k cestování - objevování cizích míst

Takže desítka

Fakt je to schopný letět 170?? Jako nejenom z kopce???

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 08.08.17 v 00:17 10b.

pajapaja
pajapaja napsal 07.08.17 v 01:28 7b.

Pěkná recenze-držím palec ať dlouho slouží k plné spokojenosti

alesekfilipek
alesekfilipek napsal 06.08.17 v 22:05 10b.

Dobra volba a pekna recenze se kterou se ztotoznuji Mel jsem tuto Benelku pujcenou jako nahradni stroj a vracet se mi ji vubec nechtelo Vedet driv jak univerzalni a super je tahle moto nez jsem si koupil jinou "malomoto" tak ji mam.

Mike70
Mike70 napsal 06.08.17 v 21:53 10b.

Pěkná, tak ať jezdíš bez nehod a poruch Jinak pokud tě motorkaření chytne, tak stejně skončíš u litra a emoce zvítězí nad spotřebou