Benelli BN 302 (2019)

Vlastník Foserek
Vloženo 27.7.2020
Aktualizováno 27.7.2020

zelená ale moje.V točkách se mi líbí zvouček..

Motorka koupena od FIRMA:mojemotorka (Olomouc)

První dojmy - Příjemný posed, netrnou mi ruce, koupil jsem si ji na dojížďku do práce-cca 7km z toho 5km v obci.. už mě to na babetě nebavilo. Jezdí dle očekávání..dá se 60 km/h na šestku vcelku tiše.. postráldám režim stealth :-)

Motorku bych doporučil pro - pro mě!

Doplňky na motorce - nic

vybíral jsem něco co má malý obsah a tím nepatrnou spotřebu na ježdění do práce.Vybíral jsem mezi -dukem ,bn251, bmv310gs, adv250/400.. kandidátů je dost. ... zvažoval jsem jen motorky nové.. Po dlouhé koukačce jsem se rozhodl pro 302s.
-protože na ježdění s dětmi kolem komína mám motorku jinou, na off-road nemám čas...atd.
zkušenosti: zatím dobré
Jízda: v rámci určení výborné
podvozek,ovladatelnost.. výborné
Spolujezdec.. dá se uvézt, ale to raději jedu autem..(nicméně myslím, že by klidně dva lidi se základním nákladem k moři dovezla..)
poruchy: za 4000km akorát upadl špunt od vyrovnávací nádržky, a ztratil se držák destičky z předního třmene-upadla segerovka.
Na pěkné cestě jede i zatáčí super (jak žehlička), na hrbolaté a rozbité standartní české. ...to jedeš jinudma..to nechceš!!!
Servis blízko, přístup v klidu..

Lukyn78
Lukyn78 napsal 08.04.21 v 21:34 10b.

Zdravim,ma to ve vybave i usb zasuvku?Dik Luky

speroure
speroure napsal 09.08.20 v 22:29 10b.

Parádní Benellka, o to více v této krásné barvě!! Přeji mnoho spokojených km!

Foserek
Foserek napsal 28.07.20 v 11:49

možná i měli, ale mě se tadlenc zdá lepší pro mou pasivní bezpečnost.. A navíc mi ladí k ponožkám

Pes69
Pes69 napsal 27.07.20 v 17:09 10b.

Motka super, ale to neměli tu červenobílou ? tohle je jak motorka v policejní vestě ...