BMW F 650 CS (2003)

Vlastník
Vloženo 12.10.2006
Aktualizováno 20.11.2006

Je to dovoz.naj.zatím 7tis.km.Základní provedení bez ABS,originá stav-pouze kufr.Zatím max.spokojenost.Skvělá ovladatelnost,výborné brzdy.

Zkušenosti: Fakt nelituji.Po asi cc 50-ti většinou "Made in Japan" strojích,je tohle co teď k životu potřebuji.Maximálka je přes 160km/h a motor se vesele vytáčí.Ve spodku si nechá líbit jizdu po městě na 4 a 2500 otáček.Ve středních a vyšších otáčkách má motor vlastnosti jako by to byl min.dvouválec do "V" = vůbec to nevybruje.Jen co se týče zpracování a řešení některých detailů poněkud za stroji z Japonska poněkud pokulhává..Taky mě překvapilo,že stroj má nalejvací baterku a k ní ne zrovna dobrý přístup při její demontáži.

Cesty: Na srazy skoro vůbec nejezdím.Výlety s kamarády,sólo jízdy.Hlavně mám rád horské silničky.

Rebel83
Rebel83 napsal 05.12.12 v 06:11 10b.

Pěknej stroj

napsal 14.05.07 v 10:52

To: mata<br />
řemen by měl vydržet minimálně 40-50tis km podle zatížení a stylu jízdy.jinak cena řemenu je cca 7000,- (je to skoro jako za dvě řetězovky,ale zase se o to člověk nemusí tolik starat a dobře to tlumí reakce motoru.)

napsal 15.04.07 v 14:14

Motorka se mi fakt líbí je super chci si ji dovezti z D ale mam trochu strach z toho řemenu nevíte jaká je jeho životnost a kolik tak stojí dík za odpověd

napsal 22.02.07 v 22:15

To: Honza<br />
<br />
Zvuk?<br />
<br />
Všechny BMW jsou motorky pro radost z jízdy. Pro zvuk a krásu jsou tady čopry!

napsal 07.12.06 v 13:22

jakej to má zvuk? jednoválců BMW si většinou stěžujou, že to nemá žádnej zvuk?