Honda CB 600F Hornet (2011)

Vlastník Pluhyn
Vloženo 14.7.2017
Aktualizováno 9.6.2020

Příjemná projevem a velmi ovladatelná!

Motorka koupena od VS moto

První dojmy - Diky rozsahu otáček se mění z pobroukajici černé ovečky na šíleného vlka. I po roce mne stále baví a umí překvapit svými geny. Jsem rad, ze to byl právě Hornet, který jsem vybral.

Doplňky na motorce - Padáky a závažíčka heftů. Malý větrný štít.

Moto jsem si pořídil po dvaceti letech, kdy jsem cestoval póze na čtyřech kolech. Zpočátku otukavani kdo z koho. Pár pádu jsem měl jako osmnáctiletý na Jawa a ČZ. Asi jako každý mého ročníku. Proto to bylo zpocatku opatrne. Postupně přidávám a zrychluji. Proběhla motoskola se Srsnem na okruhu v Brně. Snažím se na něm sedět co nejvíce. Skvělý stroj. Ovladatelný. Pro mou výšku 176 cm a váže 83 kg ideální. Jezdím jen cesty a to od 50 km dál. Spotřebou jsem po výměně svíček a vyčištění váhy vzduchu docela snížil, to i stylem tahání za plyn z původních 6l na 100 km na současných 5l na 100 km. Nelituji koupě a děkuji prodejci za krásný, jety kousek z Itálie. Dnes mam najeto 37.600 km. Od koupě před rokem je to 11.000 km a bike mi dělá jen samou radost z jízdy. Servis provadim jen ten nezbytný. Více nebylo potřeba. Mazat řetěz a ten má co do činění s výkonem! Náplně mám nové a chystám přední vidle. Jedno gufero už teče. Doporučuji vyzkoušet. Osloví a nepustí!