BMW K 1200 R (2007)

Vlastník C1ooney
Vloženo 20.6.2017
Aktualizováno 31.3.2018

Pro mě krásná, neokoukatelná, neskutečně silná a rychlá motorka s perfektním podvozkem.

Motorka koupena od soukromý prodejce

Triumph Tiger 1050 Sport: BMW byla láska na první pohled. Projel jsem se a bylo rozhodnuto.

První dojmy - První projížďka proběhla s velkým respektem. Motorka okamžitě reaguje na sebecitlivější otočení plynem. Při ostřejší jízdě se musí na brzdy s větší silou, ale reagují bleskově. Motorka má obrovský výkonový potenciál zrychlovat. Vzhledem k tomu, že se jedná o naháče, v mém případě s malým předním plexi, je snesitelná stálá cestovní rychlost cca do 130 km/h. Ve vyšších rychlostech je už odpor větru hodně znát.

Motorku bych doporučil pro - Všem, co chtějí velký výkonný motocykl s neokoukaný designem.

Doplňky na motorce - Co se týká doplňků, tak moje bávo má laďák LeoVince, gelové sedlo, abs, elektrické nastavení podvozku ESA, xenon, vyhřívané rukojeti, sportovní zrcátka, blinkry Rizoma, diodové zadní světlo, tankvak GIVI, kufr GIVI, boční kufry BMW

Tohle bávo jsem si vybral pro jeho robustnost a velký výkon. S motorkou chci cestovat nejen po okolí, ale také vyrazit na delší trasy do zahraničí. Zatím se spolu seznamujeme. Mám od její koupi najeto cca 1000 km, takže až budeme mít něco víc za sebou, rozepíšu se.

StB
StB napsal 31.03.18 v 19:57 10b.

Je to tak zvláštní kus hi-fi techniky až se mi to líbí a žádná tuctovka. Moc pěkný, ať slouží.

goldrex
goldrex napsal 21.06.17 v 20:02 10b.

Báwo je prostě báwo k tomu není co dodat,hodně kilometrů a kolama vždy dolu.

Pavel_G
Pavel_G napsal 21.06.17 v 15:26 10b.

utahs
utahs napsal 21.06.17 v 11:26 10b.

Sice jsem na jiný typ mašin, ale tohle je fakt povedený kousek. Hold Němci, no... 10nike.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 21.06.17 v 11:02 10b.