KTM EXC 300 (2012)

Vlastník Má-řa
Vloženo 17.6.2017
Aktualizováno 17.6.2017

Po zkušesnostech s Kawou 450 a ktm 250 sxf jsem se rozhodl, že přejdu na enduro a nakonec jsem si dovezl tuto exc 300.

Beta RR Enduro 300 2T: Utekla mi jedna zachovalá a v inzerci nebyla další v hezkem stavu.

První dojmy - Váha, lehkost, snadná udržba a hlavně neskutečný průběh motoru, kdy se nechá neskutečně na dvoutakt podtáčet, jede to jak blázen. Padla mi neskutečně do ruky. Jsem nadmítu spokojen.

Když jsem si vybíral svoji první ostrou enduro motorku tak jsem věděl, že chci určitě 2T z důvodu, že kdyby se mi to po koupi hned vysypalo, tak to není takovej ranec jako u 4T. Vybíral jsem mezi Betou RR 300 a KTM. Jedna krásná Betka utekla tak jsem si pořídil KTM v celkem hezkém stavu. Spotřeba vyšší oproti 4T, ale s tím jsem počítal a u těchto strojů se to řešit nesmí! :D Moto jsem dovezl se 172 MTH s tím ,že ve 140 byl měněn píst s ojnicí. Teď mám 215 MTH a motka furt krásně jede. Jediný mínus bych viděl ve startéru, který je nevychytanej a občas zlobí (hlavně volnoběžka). Jinak jsem nadmíru spokojen.

Seznam
Seznam napsal 22.06.17 v 12:43 10b.