Aprilia RSV 1000 Factory (2009)

Vlastník RRoman
Vloženo 4.5.2017
Aktualizováno 30.11.2020

Ani nevím jak to říct ... je to skvost neskutečnej !!!

Aprilia RSV4: No když jsem nakonec viděl tuhle Factorku tak bylo rozhodnuto.

První dojmy - Mám už několikátou Aprilku a je to lepší a lepší.

Motorku bych doporučil pro - Ti z nás co milují Aprilii a dvouválce zvlášť a pro Ty kdo se toho nebojí. Ten kdo si chce užívat zatáčky a zase zatáčky.

Doplňky na motorce - Karbon , kovaná kola , podvozek Ohlins, výfuky + svody Akrapovič , větší radiální brzdová pumpa Brembo na přední przdu, přepákování nastavitelné, obrácené řazení, zlaté páčky titax, atd...

Tohle je poslední rok výroby modelu RSV 1000 a konec dvou válců a dvou výfuků, velká škoda tenhle design je nádhera. Tahle Factorka je v nádherné barevné kombinaci a s velkejma dobrotama , které na ní jsou a to jí řadí do síně slávy
Hrubý Supersport , který jede naprosto pekelně . Dva válce + krouťák = zážitek
Podvozek Ohlins je bezkonkurenční . Vše funguje jak má.

RRoman
RRoman napsal 06.04.20 v 19:40

Opět díky za pochvalu všem. Byla to nejkrásnější Aprilie,kterou jsem měl. Bohužel jsem jí v roce 18 vyměnil za poslední model RSV4 a to jsou trochu jiný sáně pánové tomu věřte. Kdo nezkusili neví. Jenže jeden pěkný výlet do Harrachova , blonďatá paní v Meganu a bylo po Aprilii částečně taky po mě, ale dobrý přežil jsem. No a to byl konec 25 let na supersportech . Jinak ještě info o té černo zlaté krásné - ten stejný podzim skončila s novým kopcem otočená o strom a na totálku. To je život motorkářů

pospit
pospit napsal 04.04.20 v 08:18 10b.

Super strojovna, pořád nad ní slintám. Asi nejlepší RSV, co jsem viděl... barva, doplňky... Kdyby ses jí chtěl zbavit, místo pro ni doma najdu

Jindřej
Jindřej napsal 20.07.17 v 07:48 10b.

Moc hezká

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 22.06.17 v 16:27 10b.

Masakr!!

Pedl
Pedl napsal 11.05.17 v 23:04 10b.