Kawasaki ZR 7 (2000)

Vlastník Procko
Vloženo 2.4.2017
Aktualizováno 14.5.2018

Koupil jsem si ji jako svoji první velkou 4T motorku a udělal jsem dobře :) Je velice příjemná, dobře ovladatelná a jízda s ní je dokonalost sama.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I) - S prodejcem jsem byl spokojen, vse potrebne vysvetlil a jeste jsme si prijemne pokecali.

První dojmy - První jízda byla 130 km domů a byl jsem z ní trošku nervózní. Mašina ale byla poslušná a po pár km jsme si na sebe zvykli. Až na pár prvních kopanců to byla proste pohoda. Po týdnu jsem s ní natočil 450 km a fakt mi sedla. Uvidíme za pár tisíc km, jak si budeme rozumět ale já věřím, že budeme dobří přátelé.

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho, komu vyhovuje klasický naháč a nepotřebuje super sporta.

Doplňky na motorce - Stupačky, ulamovací páčky, custom rukojeti a řídítka taky nejsou originál

Chtěl jsem si koupit pořádnou mašinu, na které budu moct víc jezdit, než abych opravoval a ani po 3 letech pořádně neprojel. Zvolil jsem japonce s tím, že nechci šicí stroj ani výrobce pián, i když o tom jsem vážně přemýšlel. Nakonec jsem šel po Kawasaki. Nechtěl jsem super sportovce ale spíš pohodovou mašinu, co mi vydrží a bude dost pohodlný i na delší výlety bez přestávky. motor má příjemných 750ccm, výkon tak akorát a krouťák je dostupný hned od spodu.

Jediné, co mi trošku chybí je onen známý problém a to absence 6. rychlostního stupně. Prostě občas jedu, nehlídám se a furt tam cpu tu 6tku, protože mi to přijde přirozené. Ale nevadí, na 5tku se těch 200 taky dá letět :) stejně jako 50 v městě na brumlandu.

Motorka má jeden záhadný spínač, jenž má 3 polohy a nemám absolutně nejmenší tušení, co asi dělá. Hover mod ani warp to není, to už jsem zkoušel a až bude po první sezóně, určitě se tomu podívám na zoubek. Teď se v tom nechci vrtat, čert ví co to vlastně dělá a pokud to jede, je to pro mě ok (neopravuj co funguje).

Přeju mnoho kkm sobě i Vám.

Dodatek: Ten záhadný spínač vedle chladiče je vyhřívání rukojetí ^_^ a dokonce už mi i funugje levé vyhřívání, pravé ještě stávkuje ale všechno bude :)

Dodatek k dodatku: Vyhřívání funguje na obě ruce, jen jsem to špatně zapojil a má to teď jen poloviční výkon, takže znova všechno rozdělat a předělat, ať to řádně žhaví.

Kali88
Kali88 napsal 28.06.17 v 19:42 10b.

souhlas