ČZ 250/513 (1988)

Vlastník fantom_004
Vloženo 19.3.2017
Aktualizováno 9.4.2017

Vloženo: 05.04.2017, Uskutečněno: 05.04.2017, Zhlédnuto: 36x

Jezdil jsem na trati a najednou vidím jak mi čůrká zespodu nádrže na válec. Okamžitě jsem zastavil mašinu a odtlačil domů.

Dlouho jsem váhal, co koupit na zalepení nebo to zkusit zavařit autogenem. Ale říkal jsem si, že vaření by mohlo být nebezpečný. Tak jsem sáhl po Kemisk Metall

Dneska jsem se pustil do odbarvení a odmaštění, chvilková záležitost. Pak jsem se pustil do lepení. Šlo to v celku dobře, akorát to bylo dost tuhý, tak se to špatně nanášelo, takže to bylo i tam kde jsem přímo nechtěl. Po 2 hodinách jsem zkusil tvrdost a byl jsem příjemně překvapený. Vzal jsem do ruky hrubej šmirgl a začal jsem to obrušovat, pěknej svinčík potom teda je. Vzal jsem to tam, kde to bylo akutní. Ostatní jsem jsem nechal tak jak to zatvrdlo.

Zatím jsem skopojený, dírku to zalepilo a uvidíme co to předvede v terénu.

• Opraveno, Zase jezdím

Takže po sundání krytu spojky, jsem zjistil, že se uvolnilo primární kolečko na klice a vytočilo se ven. Ano, má chyba, nedal jsem tam podložku.. (Jsem blbec no.. :-7 ) Všechno jsem napravil, pod primární kolo jsem d

Typ: Oprava
    Vloženo: 31.03.2018
    Uskutečněno: 30.03.2018
  • Tak jsem dojezdil..

Jsme šli s kámošem zkusit zetku na sněhu a nespíš jsem to trochu přehnal s přidáváním plynu a najenou přestala jet. Motor furt vrčel a ať jsem zařadil co jsem zařadil, tak se to nerozjelo. Nejspíš něco v převodovce..

Typ: Havárie
    Vloženo: 05.12.2017
    Uskutečněno: 01.12.2017
  • Složeno asi po 3 - První zkouška

Tak zdravím asi po půl roce.. Konečně jsem se dočkal své zetky. Za tu dobu se odehrálo spousta věcí, dobrých i špatných okolo zetky. Něco jako, že jsem dal kliku na repas, a přišla mi klika s menší ojnicí na typ 984..

Typ: Oprava
    Vloženo: 29.10.2017