Kawasaki Versys 650 (2010)

Vlastník vopák
Vloženo 18.3.2017
Aktualizováno 9.11.2017

Pěkná štíhlá gazela se zábavným dvouválcem.

Yamaha XT 660 X: Vyhýbal se mi dobrej nákup..vždycky jsem zavolal až s křížkem po funuse..

První dojmy - Naživo na mě působila mohutnějšim dojmem,než na fotkách.Měl sem z ní trochu respekt,protože sem dlouhý roky na mašině neseděl.Po cestě od prodejce to ze mě spadlo a začínal sem si jízdu užívat.Výhoda byla,že to bylo začátkem června a bylo krásný svěží ráno.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych asi doporučil jak začínajícím jezdcům,tak lidem,kteří si rádi udělají delší trip a užívají si při tom jak kochačky krajinou,tak agresivnější jízdy.

Doplňky na motorce - Z doplnků padáky kappa.Nic víc zatím neplánuju.

Chtěl sem něco na rozježdění.Dlouhý roky sem nejezdil.První motorka simson s51 electronic a potom v osmnácti suzuki gs 500e(dobrá mašina).Cítil se se na ní tenkrát jako velkej frajer:).No a potom vojna a patnáct let pauza od ježdění.Tahle kawa se mi líbila už fotkách a naživo ještě víc.I to přední světlo z ponorky se mi zamlouvalo i když chápu,že ne každýmu to sedne.Inu sto lidí,sto chutí.Motorka se dobře ovládá,brzdy mi přijdou výborný a motor je pecka.Táhne dobře od spodku a rád se nechá vytáčet do vysokejch otáček.Na naše okresky je to dobrá volba.Pro mě osobně je velký plus pohodlnej vzpřímenej posez,jak je to vysoký,tak máte dobrej rozhled a i přehled,co se děje okolo vás.Do terénu versys myslim moc není,jasně nějaký polnačky v období sucha jsou v pohodě.:)Ale na nějaký velký kravení to není(vyzkoušeno).

intuic
intuic napsal 03.10.23 v 17:58 10b.

Versys mi byl vždy sympatický. Ať slouží co nejdéle.

zahadnytajemny
zahadnytajemny napsal 08.05.23 v 19:29 10b.

Dobrá univerzální motorka se zábavným motorem. Taky jsem ji měl v minulosti ve výběru

Bláža
Bláža napsal 05.04.22 v 11:17 10b.

solio
solio napsal 12.10.20 v 17:58 10b.

ladyss
ladyss napsal 02.09.20 v 20:58 10b.

Určitě dobrá volba a nejen na naše okresky