Suzuki GS 500E (2006)

Vlastník martin935
Vloženo 14.3.2017
Aktualizováno 21.3.2017

Jedna z najlepších moto do začiatkov, nezáludná a overená časom.

První dojmy - Motorka je vhodná pre menej skúsených jazdcov, menšej postavy, prípadne pre ľudí ktorým tá moto sadne aj čo sa týka výkonu. Primeraná hmotnosť, dobré brzdy, pekný klasický vzhľad. Ideálna na jazdu po kľukatých okresných cestách a na menšie výlety.

Doplňky na motorce - padací rám, držiak na top case, zvýšenie riadidiel

Podarilo sa mi kúpiť gs-ko v originálnom neupravenom stave (čo si cením :) ), krásne, neopadané. V 99% technickom stave ( už je v 100% :) , tieklo gufero v prednej vidlici). Aj keď je motorka vhodnejšia pre osobu menšieho vzrastu, nemal som problémy ani s mojimi 188. Jazda na motorke je veľmi príjemná vďaka veľkému a pohodlnému sedlu a mäkkému podvozku. Vzhľadom na hmotnosť motorky a výkon motora sú brzdy dostatočne výkonné, nikdy som nepocítil, že by vyslovene nestíhali, aj keď je pravda že som jazdil skôr kľudnejšie. Motor - vzhľadom na zameranie motorky, je výkon podľa môjho názoru primeraný a dostatočný, respektíve do nejakých 110km/h, Pri vyšších rýchlostiach je už cítiť nižší krútiaci moment daný 35kw. So spotrebou som sa pohyboval priemerne, na cca 4,2l/100km. Samozrejme ak sa zaťahalo... Na moto okrem repasu prednej vidlice a skotrolovaní ventilových vôlí nebolo potrebné absolutne nič servisovať samozrejme ak nepočítam filtre a prevádzkové kvapaliny. Oleja si po dobu čo mám necucla ani deci, takže spokojnosť :)

Moto predané.

vopák
vopák napsal 16.03.17 v 16:44 10b.

Moc pěkná a příjemná motorka.. Měl sem ji hned po simsonu a cítil sem se tenkrát jako pán. At slouží..