Suzuki AN 400 Burgman (2007)

Vlastník KennyL
Vloženo 16.2.2017
Aktualizováno 22.5.2022

Vloženo: 03.04.2020, Uskutečněno: 07.04.2020, Stav tachometru: 33177 km, Zhlédnuto: 17x

Už delší dobu jsem přemýšlel, jak co nejjednodušeji nabíjet telefon, který používám pro navigaci. Moje dosavadní řešení nebyly nic moc. Po tom, co jsem odkoupil firemní telefon Samsung Galaxy S7, který lze nabíjet bezdrátově a je vodotěsný jsem měl jasno, že nabíjení bude bezdrátové. Teď to jen vymyslet. Řešení bylo nakonec velice jednoduché. Koupil jsem z AliExpress nabíjecí cívku s řídící jednotkou za 44 Kč. To jsem musel uchytit z druhé strany krycích plastů řidítek. Proběhla menší úprava plastů a přilepení tavnou pistolí. Pak jen stačilo protáhnout klasický nabíjecí kabel od nabíječky zasunuté do 12V zásuvky skrz otvor pro záporný kabel k baterii, pak k řidítkům nahoru a celý to sestavit. Z plastu řidítek jsem musel odstranit kovový štítek s nápisem Burgman, ten "stínil" nabíjení. Držákem pro telefon je odolný kryt pro telefon. Přilepený k plastu je pomoci oboustranných 3M nálepek, to nedrželo jak mělo (3M by China ), tak jsem upevnil k plastu řidítek vruty. Vykon nabíjení je dostatečný, aby telefon dobíjel i při zapnutému displeji.

Animals21 (47) napsal 19.04.2020 v 19:07

Smekam

• Loučení s Burgmanem

Po odjezdu s novým majitelem, mi bylo smutno, přece jen jsem s Burgmanem zažil první dálkové cesty, Chorvatsko, Bosna, Itálie, atd. Nikdy mě nezradil. Jen jednou jsem zůstal stát moji vinou. Hodně jsem ocenil velký prost

Typ: Prodej
    Vloženo: 14.05.2022
    Uskutečněno: 12.05.2022
  • Zadni brzdové destičky a kotouč

Sezónu by to jeste dalo, ale uz to nebylo dobrý. Novy kotouč i destičky made in Aliexpress (china). Cena destiček 183 a kotouče 624 Kč. Sjetý kotouč byl asi původní, byl místy lehce pod limitem 4mm a nepravidelně vydřený

Typ: Údržba
    Vloženo: 10.04.2021
    Uskutečněno: 09.04.2021
  • Předsezónní pravidelná údržba

Nakoupeno víc věcí na výměnu. Dnes vyměněný olejový filtr, olej, O kroužek krytu olejového filtru a podložka pod vypouštěcí šroub. Pak svíčka a vzduchový filtr a 4 strhaný šrouby krytek nádobek pro brzdovou kapalinou.

Typ: Údržba
    Vloženo: 14.03.2021