Yamaha XVS 650 DragStar custom (1999)

Vlastník HerrMucha
Vloženo 13.2.2017
Aktualizováno 18.2.2019

Safra je to nějaký velký... No popravdě po 125kové virguli to byl trochu šok, ale zvykám si.

Motorka koupena od FIRMA:Haus-moto (Ledeč nad Sázavou) - Absolutně super přístup+přátelský pokec. Rozhodně doporučuji.

Kawasaki VN 800: musel bych škrtit a tolik peněz jsem v zásobě neměl
Suzuki VS 1400 Intruder: vysněná mašina, bohužel stejně jako VNko+pořizovací cena byla zkrátka nad mé možnosti
Honda VT 600 Shadow: koukal jsem po něčem trochu dospělejším

První dojmy - 2 roky jsem byl zvyklý na klasické vlaštovky u virgule a široká řidítka pro mě byla něco úplně nového. K motorce mi prodejce přidal i originální řidítka, ale po chvilce bylo rozhodnuto, že na mašině zůstanou široká. Trošku lovím nohama stupačky, ale zřejmě to chce jen trochu cviku.

Motorku bych doporučil pro - Dragstar se mi jeví jako výborná volba s notami na A2. Motorka opravdu nízko, takže ani jezdci menšího vzrůstu či motorkářky nebudou mít problém ji ukočírovat.

Doplňky na motorce - Široká řidítka, malé blinkry, sissy bar s opěrkou, výfuky Silvertail K02+malá zrcátka (ještě nenamontována), plastové kufry GIVI (v nejbližší době na prodej), nové hefty

Tak máme za sebou první sezonu a chystáme se na další

Po najetých 8 a půl tisíci kilometrech musím draka pochválit, nikde mě nenechal a co víc, byla to paráda. Spokojenost s tolik haněným výkonem, brzdami a vůbec vším, co místní komunita shledává na drakovi jako naprosto nevyhovující, přisuzuji málo zkušenostem v sedle, ale rozhodně mi to nevadí. Co bych taky chtěl po přesednutí z 125ky Viraga, které mělo celých nadupaných 7,5kw.

Ale navzdory parádním zážitkům jsem se jako správný občan naší milované republiky, věčně nespokojený, rozhodl už tak dokonalý stroj ještě vylepšit.

Začalo to nevinnou koupí vyšších řidítek, na které samozřejmě nic nepasovalo a končí to pomale přestavbou: přepákováním, předělaným sedlem, novou kabeláží, novými blinkry a omotanými svody...kdoví, co přibude jestli mi zbydou peníze :-/ kdybych já radši šetřil na benzín..

No už jen čekáme na jaro, takže kolama dolů

Kropicek
Kropicek napsal 10.10.17 v 19:58 8b.

Moc pěkná mašina!

čert129
čert129 napsal 17.02.17 v 19:54

Pěkné Drag přeji Ti hodně šťastných km. a vždy pohodu na cestách jasných 10.bodů

greydog
greydog napsal 16.02.17 v 15:57 10b.

žižala.
žižala. napsal 15.02.17 v 16:54 10b.

Parádní strojovna.

Boža
Boža napsal 14.02.17 v 19:48 10b.

Krásný cruiser a červený přeji pohodu v sedle dávám 10 bodů