ČZ 180/487 (1996)

Vlastník Master900R
Vloženo 23.9.2006
Aktualizováno 19.11.2023

Kráska ČZ 180 487.5,poslední rok výroby slavné strakonické značky.Naprosto dokonalý stav,předchozí majitel byl sběratelem značky, moto téměř nejeté.Výborný lak,oddělené mazání čerpadlem Mikuni, bezkontakt Ducati,12V rozvod,vpředu samo kotouč,původní výba

Cesty: Vyjížďky,delší štreky a sem tam i nějaký srazík...

Další info: S touhle mašinou jsem si užil hodně a nikdy mě nezklamala.Škoda jen situace,která díky komančům vznikla a byl zanedbán vývoj. Jinak by Jawa a ČZ společně s dalšími výrobci dodnes udávaly tempo a směr vývoje. I když se tuhle mašinu snažili v rámci možností zmodernizovat jak jen to šlo, motor je beznadějně zastaralý a na dnešní požadavky nevýkonný, bohužel. Přesto jak už jsem říkal, maximální spokojenost. Na jedné foto ještě s mou první mašinkou, která byla také ve výborném stavu po dědovi, který ji v podstatě také nevyužíval. Ani na pincka nikdy nedám dopustit ať si kdo chce říká co chce. Byl to skvělý začátek!

smazany39318
smazany39318 napsal 01.04.07 v 17:44

Taky sem ji kdysi vlastnil měl sem ji funglovku... učil sem se na ní... to bylo někdy v roce 94-95 krásné vzpomínky.. jinak gratuluju moc pěkná

smazany30477
smazany30477 napsal 14.12.06 v 06:26

Krasna, vzpominam jak muj kamos, se kterym jsi si psal ze ji prodavas, zní byl uplne hotovej . A já ríkám. kráásnáá

smazany27895
smazany27895 napsal 24.09.06 v 21:18

Díky za pochvalu.. By mě zajímalo jak jede ta tvoje 250ka. Slyšel sem že sou celkem nadřený oproti ostatním jawám. Jinak v létě sem měl rozlomenej kotník a pak v práci doháněl tak proto ten nedostatek času)

Pavel-z-CL
Pavel-z-CL napsal 24.09.06 v 09:15

pekna ČZ skoda ze bydlis tak daleko mohli sme si vyjet

Gynekolog
Gynekolog napsal 23.09.06 v 23:05