Honda CBR 900RR Fireblade (1999)

Vlastník MrdalCrew
Vloženo 17.1.2017
Aktualizováno 18.1.2017

Výborná motorka, poctivej sport z roku 1999, s laďákem od dominatora je to neuvěřitelný porno :3

Jinak deník a další recenzi naleznete na mém profilu

První dojmy - Hned jakmile jsem se dostal k prvnímu pojezdu(dlouho sem čekal na papíry, nakonec sem stejně jezdil nějaký čas bez nich :)), tak první pocit - jede to jak debil, to nemůžu zkrotit... řadím 1. stupen, opatrně beru za plyn ohhh... je to pohoda je to Honda a ta je hodná, ale pak se dostanu na 7 tis otaček a chci tomu trošku přitopit, chci víc toho vzrušení. Otočím heft do plna a v tom mi letí přední kolo směrem vzhuru jak raketa, hbitě plyn zaklapnu a řadím za 2. heeen eheeen :-P

...je to pohoda je to Honda a ta je hodná, ale pak se dostanu na 7 tis otaček a chci tomu trošku přitopit, chci víc toho vzrušení. Otočím heft do plna a v tom mi letí přední kolo směrem vzhuru jak raketa, hbitě plyn zaklapnu a řadím za 2. heeen eheeen

Celkově se nám s kolegou podařil vybrat stroj ve výborném stavu na svůj věk, mám s ní najeto půlku sezóny, ale sžili jsme se spolu velmi rychle, první kolínkovaná na okruhu na sebe nenechala dlouho čekat, první žabáky také ne a občasné neumyslné přizvednutí na horizontu to jen krásně dokresluje :)

MrdalCrew
MrdalCrew napsal 18.01.17 v 09:01

recenze se ještě nahodí, bohužel nebyl čas :)

PSanec
PSanec napsal 17.01.17 v 20:36 10b.

super motorka pro super motorkáře se super recenzí.super 10 bodů. Na jaře na Dubé si rozdáme.