Jawa 350/354 Kývačka (1960)

Vlastník O.N.E.
Vloženo 31.12.2016
Aktualizováno 7.1.2017

Opět je to poskládaný z toho jak mi vždy plno věcí zbyde a na půdu se už nic nevejde a na aukru nic prodávat nebudu.Takže takhle to zabere míň místa a hlavně mám zas o stroj více

Motorka koupena od kovošrot

První dojmy - Stará známá jawa 350 kejwa malinko zkřížená sice s panelkou ale na jízdu to nemá vliv :-)

Motorku bych doporučil pro - Jenom pro mě

Doplňky na motorce - VAPE 12V

Takže základem všeho byl rám asi armádní 350/360 a v dílně osamocený motor původně na díly ale já nemam srdce něco rozebrat...a hromady dílu co jsem uspěšně na syslil.
Já vím,už jednou mrcha z dílů jakoby voják tu už tu bylo,a že je to jednoduchý levný a bez komplikací jojo to já vím.Ale mě se můj první voják osvědčil.Stálo to pár drobnych a odvezlo mě to na plno zimních akcí například třikrát na elefanty a to jsem za celou tu dobu měl jen dva defekty...píchlou duši a lanko spojky přetrhlé.Jenže ne že by mi nestačila ale třipade je třipade o tom žádná a když jsem umyl rám a pod několika vrstvama vylezla ta khaky barva tak jsem si řekl proč ne Ať se do mě zase obují že si to dost ulehčuju žádný chrom,linky,prvotřídní lak
Chtěl jsem na tom jet za měsíc na ty slony ale nevim nevim máme ujeto pár metrů nechám to asi na příští rok až to bude zajetý a trochu tý důvěry k ní budu mít a letos vytáhnu ještě starou dvěpade.Vše org žádný turecky repliky jen lanka a duše jsou nové a to Vape nooo
Ještě mám už konečně kryt řetězu a nějaký ty rámy a nosiče org z armádní verze ale už jsem to nestihl na lakovat takže mi chybí jen kryt karburace

DennySV
DennySV napsal 07.01.17 v 17:48 10b.

O.N.E.
O.N.E. napsal 07.01.17 v 11:50

Cadlubeen: tak vždycky něco musí zbýt Třeba nádrž na chrom nepoužitelná...Pak jsem koupil nádrž ale tu jsem musel vzít i z rámem a s kolama... takze najednou jsem měl téměř jednu navíc

CadLubeen
CadLubeen napsal 07.01.17 v 11:28 10b.

Ze zbytků? Dobrá je

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 01.01.17 v 10:24 10b.

Paradni. Jasnych deset

findejs1310