MZ ETZ 150 (1990)

Vlastník mučlus
Vloženo 28.12.2016
Aktualizováno 28.12.2016

Koupil jsem si emzetu za 4500,- s papírama za účelem rozšíření sbírky vraků, protože to je stroj z třetí říše, tak nás všechny přežije :D

Motorka koupena od koupeno od jednoho klučíka - na pohodu, koupě proběhla nejvíc v klidu, zaplacení - odvoz - technická - pojištění - přepis, vše za 3 dny hotovo

MZ ETZ 250: protože za ní chtěl 20 a to je zlodějna

První dojmy - první dojmy - jezdila krásně jen zkrat v elektrice, sjetý gumy, pár nedostatků, po přepisu celá rozdělaná, přezuto, VAPE, nová elektrika, nový výfuk, repase brzd atd. 30 hodin práce a už zase jezdí a má platnou STK, investice 10 tisíc korun, takže ten sráč vyšel na 15 :D

Motorku bych doporučil pro - spíš byla, dneska je to přežitek, kdo by kupoval takovej vrak

Doplňky na motorce - doplňky ? ,,polní tunyng pyčo,, :D

účel využití záhumenkový přebor na houby a zpět lesem nelesem, najel jsem na ní protože je zima asi 10km, táhne dobře, pět kvaltů!! brzdy ucházející asfalttrhající kotoučová brzda s posilovačem! ovladatelnost výborná, spolujezdec se nenacházel , úložný prostor nula, spotřeba nevím a je mi to jedno :D servis a poruchy ? kladivo, šroubovák a velký sikovky, poruchy no je to starej sráč co by člověk čekal.

Motocykl je vhodný do terénu i nas ilnici, cestovat se s ní dá velice dobře jen to nesmí být daleko :D