Yamaha FZ8 N/S (2011)

Vlastník Stealman
Vloženo 27.12.2016
Aktualizováno 2.4.2017

FZ 8 - Krásná motorka v klasické Yamahácké modro zlaté variantě.
Zakoupena 26.12.2016 - takže krásný Ježíšek.

Yamaha FZ1 N: důvod neuveden
Yamaha FZ1 Fazer: důvod neuveden

První dojmy - Po prvním zkouknutí jsem věděl, že je to motorka přesně pro mě, která mi ihned padla do ruky. Posez velice příjemný a ovladatelnost motorky prostě na jedničku s hvězdičkou. Projížďka byla krátká a vzhledem k počasí omezená. Už teď se nemůžu dočkat až bude jaro a vyrazíme na první větší projížďku.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že pro začínajícího motorkáře, který to má v hlavě srovnané a stejně tak i pro zkušenější, kteří si užijí spoustu zábavy

Doplňky na motorce - Koncovka výfuku Akrapovič, led blinkry, krátký držák SPZ,široká zlatá řiditka, padáky, klín pod motorem, krovka, kryt chladiče
Přijde dokoupit ukazatel zařazeného stupně, držáky spolujezdce, panceřované hadice, možná zadní tlumič

Celkově jsem byl rozhodnutý pro Yamahu - jednou Yamaha na vždy Yamaha :)
Moje poslední zkušenosti byly s R6, kdy jsem chtěl něco výkonově srovnatelného, ale víc zábavnějšího a hravějšího a varianta FZ8 nebo FZ1 se mi velice líbila. Nakonec se naskytla nabídka na tuhle krásku.
Na hodnocení motorky po 1km projížďce je velice brzy a tedy nějaké dojmy a pojmy přidám na jaře.

---

Tak modrou krasavici jsem si moc neužil - cca 400 km a dnes 2.4.2017 byla prodána. garáže jí vystrnadila Suzuki GSX 1250 FA.

yamaha46
yamaha46 napsal 18.03.17 v 21:14 9b.

Pěkný to byl jéžišek..Krásná motorka

AVENGER2008
AVENGER2008 napsal 21.02.17 v 17:03 10b.

Mazlik co ? Moc hezká a ještě k tomu YAMAHA .

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 21.02.17 v 16:27 9b.

Pěknááááá !!

kastan89
kastan89 napsal 17.01.17 v 18:26 10b.

Krásná ať slouží

MarryCat78
MarryCat78 napsal 02.01.17 v 18:09 10b.

Vítej v klubu FZ8, krásný ježíšek tak ať slouží k samé radosti