Kawasaki ER 5 (2001)

Vlastník Ippo
Vloženo 17.12.2016
Aktualizováno 22.3.2017

Moje první motorka, není nejrychlejší, nejnovější, nebo nejkrásnější, ale je to moje první láska na kterou nezapomenu

Suzuki GS 500E: Nenašel sem žádnou nabídku, která by se mi líbila
Honda CB 600F Hornet: cena

První dojmy - Měsíce jsem pročítal nové inzeráty a čekal na tu pravou. Na první pohled mi hned padla do oka. Jak vzhledem, tak výhodností koupě. Vyzkoušeli jsme jí a po chvilce už byla přikurtovaná na káře :)

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky, holky, nebo pro motorkáře, kterým nevadí menší výkon. Ikdyž pro mě je to zatím víc, než dost

Motorka je přivezená z Rakouska a má najeto pouze 18 105km (1. majitel v ČR nebyl schopnej sehnat k motorce schválení na provoz v ČR a novej TP, 2. majitelka paní, která otěhotněla po získání TP k motorce), takže spíš stála než jezdila.
Jelikož jsem motorku koupil v prosinci, tak bohužel ještě nemůžu objektivně popisovat její vlastnosti, klady a zápory. Začátkem sezóny určitě napíšu moje první dojmy a postřehy. V blízké době jí čeká posezónní servis a přelankování.

Povánoční edit 2016:

Na motorce vyměněny svíčky, vyčištěný karbec a novej olej. Jinak je už zazimovana a čekáme až přijde první jarní den :)

HonzaCR250R
HonzaCR250R napsal 06.02.17 v 15:15 10b.

Měl jsem a s hezkým ladákem tahle motorka jede krásně,zvuk 2v je krásný,lepší desky a pancéřky hadice...už i brzdí dobře.Je to fakt dobrá motorka ,budeš spokojený...přeji ti fajné kilometry...

iTm
iTm napsal 17.12.16 v 14:07 10b.

dobrá vosa.. pokud se o ní budeš řádně starat, určitě se bude starat dobře i ona o tebe
hodně najetejch kilometrů a neposílat to kam nevidíš