Suzuki XF 650 Freewind (2001)

Vlastník Lajda
Vloženo 26.11.2016
Aktualizováno 26.11.2016

Pěkné a líbivé silniční enduro

První dojmy - Skvělá, s dobrým zrychlením a obratností.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná jak pro ženy tak muže a i s menší postavou.

Doplňky na motorce - Vyhřívané hefty, top case a boční kufry, padáky, centrání stojan a cestovní plexi

Měl jsem možnost ho koupit za dobrou cenu.
V celku líbivý design. Barvou byly i hezčí, ale tuto jsem kupoval od chlapíka, který si ji hýčkal.
Motoricky se jí nedalo nic vytknout. Osazena dvěma karburátory s ručním sytičem. Digitální displej byl tehdy moderní a dnes se k němu i výrobci opět vrací. Výbavu jsem k ní prakticky dostal komplet na cestování. Sedladlo bylo pohodlné i na delší cestování. Odpružení bylo nasteveno komfortně jak na terén, tak na silnici. Obul jsem ji do continetalek conti trail attack a mohl brázdit silnici. Spotřeba byla slušná, na to, že to byl karburátor.
Z poruch snad bych jen jmenoval poškozenou membránu jednoho karburátoru, takže to pak žralo více a jelo méně. V jednom servise mi to zpackali, tak jsem to dal do H3moto v Paskově a tady mi to dali dohromady.
Motorka je vhodná jak do terénu, tak na silnice. Já však preferuji silnice a nějakou šotolinku.