Malaguti Madison 250 (2008)

Vlastník batasaky
Vloženo 23.11.2016
Aktualizováno 23.11.2016

Malaguti Madison 3 250ie na cesty do práce a na chalupu

První dojmy - První dojmy jsou pozitivní. Chvilku sem si musel zvykat na měkčí rám a tvrdší odpružení, ale když si člověk zvykne jde pěkně do náklonu. Je lehce ovladatelný a má slušný odpich.

Doplňky na motorce - Výfuk Malossi rx

Měl sem předchůdce který mi byl zcizen jedním nenechavcem. Spokojenost byla, tak byla jasná volba koupit nástupce. A byla to zase dobrá volba. Svezení super rychlost do 140km dostačující spotřeba do 4L a to mi vyhovuje. Jediné co mě zklamalo je místo pod sedlem kam se nevejde integrální helma. Takže sem byl donucen koupit kufr. Mám najeto už cca 4000km a jediné co odešlo byl vstřik za to sem dal 3500kč.
Teď koupen vyfuk malossi, jede to ještě lépe od zpodu a zvuk to má parádní.

KAREL_PLAY3
KAREL_PLAY3 napsal 31.12.16 v 10:10 10b.

Tak se nám tady Madisony 250 pomalu rozrůstají, tentokrát o jeden exemplář 3.generace, pěkný. Sice jako uhel tmavý lak, ale je to fešák i tak

Ještě doplnit o pár (mimo město focených) fotografií, který ukáží jeho současnou podobu s kufrem, s novým výfukem, atd. a nemá to chybu. Tak ať Madison jezdí bez jedinýho zaváhání i v nový sezóně 2017, chalupa ať vzkvétá a všem "nenechavcům", ať pazoury upadnou jen při pomyšlení na krádež jakýkoliv naší mašiny

Trinnlee
Trinnlee napsal 23.11.16 v 20:51 9b.

hezkej skutřík

Matesimo
Matesimo napsal 23.11.16 v 17:56 10b.

super skůtr
rád na něj vzpomínám...