Honda Forza 125 (2016)

Vlastník OzSteel
Vloženo 17.10.2016
Aktualizováno 17.10.2016

Fandím Baníku, takže moje volba byla jasná - modro-bílá :) Barva, to je na motorce to nejdůležitější :) :) :)

Motorka koupena od FIRMA:Honda Šenov (Šenov)

První dojmy - Skvělé! Měl jsem velké obavy (asi jako každý začátečník), bo nemám "A" řidičák, takže moje první motorka - skútr. Po pár kilometrech jsem si byl jistější. Za necelé tři měsíce jsem ujel 5100 Km a hrozně mě to baví! Takže si udělám to "A" a už pokukuji po plnohodnotném moto.

Jako úplnému začátečníkovi mi sedí. Je to krasavec (ten skútr).

I když mám hodně přes 100 kg, tak to se mnou valí přes 120 km/h. Oceňuji pohodlné sedadlo a úložný prostor pod ním. Pořídil jsem si i kufr, ale moc ho nevozím ... pod sedlem je místa dost! Skvělý je nastavitelný štítek!!!

Brzdy velmi dobré, ABS mi už několikrát výrazně pomohlo. Jako začátečník si netroufám hodnotit motor, z mého pohledu funguje skvěle ... Ovladatelnost skútru je výborná, rejd dobrý, spotřeba 2,1 l na 100 km ... skvělé!

Co bych přivítal ... větší rozvor mezi zpětnými zrcátky, jak jsem široký, tak si cloním a zamykatelnou přihrádku pod řidítky.

Doporučuji všem co začínají, nebo na přesun po městě. Takže moje celkové hodnocení Hondy Forza 125 je 95%.

Zub47
Zub47 napsal 24.06.17 v 21:36 10b.

Ten malý ďábel se nezdá

icewhite
icewhite napsal 30.01.17 v 17:57 10b.

bezkonkurenční záležitost

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 30.10.16 v 23:29 10b.

Paráda gratulejšn.

mamaha
mamaha napsal 17.10.16 v 20:43 10b.

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 17.10.16 v 19:50 10b.

pekná Jasných 10