Aprilia Tuono 1000R (2003)

Vlastník honzaVTR
Vloženo 17.10.2016
Aktualizováno 18.3.2021

Vloženo: 08.06.2018, Uskutečněno: 29.05.2018, Stav tachometru: 34145 km, Zhlédnuto: 9x

Občas se stane, že se člověk k motorce nedostane a delší dobu nejezdí a protože i samotná USB zásuvka na nabíjení a voltmetr mají nějaký odběr naprázdno, jsem se rozhodl doplnit okruh vypínačem pod sedlo, který zabrání i tomu, aby si někdo v mojí nepřítomnosti třeba nenabil mobil a přitom mi vymlátil baterku

Na fotce je zároveň vidět konektor pro nabíječku od C-TEKu, když je volná chvíle a chci dobít baterku, ať nemusím pracně oddělávat sedlo řidiče.

Mobil v kombinaci s USB kabelem jak je vidět na fotce možná vypadá ne možná kdoví jak světoborně, ale účel splní perfektně a nevadí mu ani déšť .

Jsou to spíš takové "life hacky" které zpříjemňují život s tímhle skvělým bikem

honzaVTR (0) napsal 09.04.2019 v 19:49

priznam se,ze jsi me ted dostal jelikoz je to peknych par mesicu co jsem to delal

Ale na 99 procent to bude spolecne v jednom okruhu, protoze si pamatuju,ze jsem to na delsi odstavku vzdycky vypinal pro klid duse :)

krAlik33 (7) napsal 07.04.2019 v 07:51

len otazecka, ten usb konektor mas zapojeny spolu s tym voltmetrem? neskresluje to potom merani, ak je zapojeny mobil na nabijacke?

honzaVTR (0) napsal 09.06.2018 v 18:47

Findo, pro nekoho mozna ano, ale protoze mam automaticky/debilni sviceni, tak pokud bych pri zapnutem klicku chtel treba jen nabit telefon,tak mi sviti i svetla a vime jak jsou ty velky dvouvalce haklivy na baterku

Jako myslenka je dobra, mozna to moc hrotit, ale po vymene baterky a regulatoru a upravy elektriky z toho mam torchu strach u toho taloše

findejs1310 (5) napsal 09.06.2018 v 05:38

a neni lepsi pripojit ty fičury az za klicek ??neni to tolik prace

• Oprava blinkru

Už když jsem motorku přivezl, tak k levému zadnímu blinkru byl natažený zepředu dodatečný kabel, po jehož odpojení blinkr neblikal. Přišel den bud já, nebo blinkr :-D Ital to opravil způsobem sobě vlastním - někde se

Vloženo: 10.09.2020
    Uskutečněno: 30.08.2020
  • Výměna plynových lanek

Staré už to mělo za sebou, mělo moc velkou vůli. Výměna za origo z bouračky. Hned to jede líp! B-)

Vloženo: 16.07.2020
    Uskutečněno: 16.07.2020
  • Renovace předního světla

Začala se loupat krycí vrstva, nebylo na co čekat. Nejdřív smirek pod vodou 800/1200/2000, poté 2K lak ve dvou vrstvách se tři minutovým odstupem mezi sebou. Výsledek naprosto dostačující. 2K lak jsem zvolil schválně, p

Vloženo: 06.07.2020
    Uskutečněno: 06.07.2020