Kawasaki Z 750 (2005)

Vlastník Pemac
Vloženo 8.10.2016
Aktualizováno 8.10.2016

Je to prostě malý Zed. Těžší, ale super ovladatelná. Jede krásně, super drží v zatáčkách v náklonech.

První dojmy - Padla mi do ruky prakticky okamžitě. Do 6 tisíc táhne pěkně, pak se rozvibruje a pak letí.

Motorku bych doporučil pro - Asi bych ji nedoporučil úplným začátečníkům, ale jinak komukoliv komu nebude vadit váha při manipulaci na místě.

Doplňky na motorce - padáky, páčky, dynojet, výfuk

Zeda jsem chtěl od první chvíle, co jsem to uviděl. Pravda vzal jsem to trochu oklikou přes er5 na 4 roky na rozježdění. Půl roku jsem uvažoval mezi výše uvedenými motorkami a zedem(porovnával,četl recenze a přemýšlel), ale stejně jsem skončil u zeda rok 2004-2006, prostě se mi líbí nejvíc. Po dlouhém hledání v inzerátech se objevil tento krasavec cca 30km. S klučinou byla super domluva, všechno proběhlo v pořádku tak jsem ji vzal a nelituju. Proběhla očista (hlavně řetězu) no a už jsme spolu najeli cca 3000 km. Byla určo padlá ale vše je v pořádku, tak to neřeším. Motka je přelakována a musím říct, že ten kdo vybral a zkombinoval tyhle barvy se mi přesně trefil do vkusu. Motor jde krásně do otáčet, a s laďáčkem je to paráda. Ovládá se fakt jako kolo, podvozek je pro moji jízdu a naše cesty úplně dostačující. Spolujezdce nevozím, takže nevím. Úložný prostor mě mile překvapil, vejde se tam toho docela dost. Spotřebu neřeším, ale myslím na klidné dálkové jízdě to bylo kolem 5 litrů.
Doma je na klikatých okreskách jako každý naháč, ale byl jsem překvapený jak pohodlně se na ní cestuje větší vzdálenosti, i po dálnici se to dá vydržet.